Przed nowym rokiem każdy czuje się trochę zdenerwowany, chce wiedzieć, co przyniesie przyszłość, czy życie stanie się łatwiejsze, czy też znowu będzie musiał zmierzyć się z problemami.

Aby choć trochę ułatwić sobie życie, ważne jest, aby gospodarzowi roku się spodobać. W 2022 roku jest to Czarny Wodny Tygrys - bardzo groźne, dumne, sprawiedliwe i mądre zwierzę. Jeśli uda Ci się sprawić, by Cię polubił, będziesz miał szczęśliwe życie, stabilność finansową i spełnienie wszystkich swoich pragnień.

Uwaga: Tygrys jest dość surowym zwierzęciem, ale nie można go nazwać złośliwym. W naturze Tygrysy atakują tylko wtedy, gdy są głodne, a jeśli pasiaste zwierzę właśnie się najadło, może spokojnie koegzystować z antylopami w tym samym wodopoju.

Dlatego zwróć szczególną uwagę na stół noworoczny. Upewnij się, żeby było tam wszystko, co drapieżnik uwielbia. A to jest przede wszystkim mięso i ważne jest, aby podawać je gościom jako osobne danie, a także w różnych sałatkach.

Oto pięć głównych zasad gospodarza roku, które chce, aby wszyscy jego faworyci przestrzegali.

5 głównych zasad Wodnego Tygrysa:

Naucz się kochać siebie i odpowiednio wykorzystywać swoją energię

Chociaż Tygrys jest zwierzęciem aktywnym, myśli przede wszystkim o sobie. Tak, teraz jest czas, aby pomyśleć o swoim komforcie, więcej odpoczywać, relaksować się, rozpieszczać się, nie krępować się delegować obowiązków i prosić o pomoc.

Zrób zarówno sobie prezent, jak i swoim bliskim

Jeżeli nie codziennie, przynajmniej cztery razy w ciągu miesiąca w przyszłym roku powinieneś robić prezenty sobie i swoim bliskim. Nikt nie mówi o drogich rzeczach, miłe prezenty lub miłe wspomnienia są tym, czego potrzebujesz, aby utrzymać swój nastrój i pozbyć się przygnębienia. Naucz się też być dumnym ze swoich bliskich i, co najważniejsze, częściej im o tym mów.

Zachowaj harmonię i piękno wokół siebie

Ogłoś rok 2022 rokiem przytulności. Jeśli już od dawna chciałeś rozpocząć remont, teraz jest na to czas. Ci, którzy są całkowicie zadowoleni ze swojego domu mogą udekorować go ładnymi rzeczami, które dodają uroczej atmosfery. Powinieneś dążyć do tego, aby urządzić swoje życie w sposób, który sprawi, że będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Nigdy się nie poddawaj

Rok 2022 nie zapowiada się na łatwy rok - czasami będziesz miał wrażenie, że grasz na zwłokę, szczególnie podczas retrogradacji. Ale Tygrys nigdy nie rezygnuje z celu, długo poluje na swoją ofiarę i zadaje jej druzgocący cios, więc postępuj zgodnie z jego zasadą – idź na całość. Przy okazji zauważ, że stwierdzenie „na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone” nie pasuje do gospodarza przyszłego roku: wybiera on uczciwą drogę, nikogo nie zdradzając.

Rodzina jest centrum wszechświata

Single powinni zawrzeć związek małżeński w 2022 roku, wszyscy ci, którzy są w trójkątach miłosnych lub konfliktach z drugą połówką powinni naprawić swoje relacje. Tygrys lubi tradycje rodzinne, co oznacza, że pomiędzy karierą a rodziną w nadchodzącym roku lepiej wybrać to drugie, jeśli chcesz uzyskać przychylność sił wyższych.

Wreszcie, co nie mniej ważne, każdy rok będzie miał swój własny szczęśliwy talizman. Wybierając biżuterię na rok 2022, należy pamiętać, że Tygrys jest zwierzęciem narcystycznym. Dlatego gospodarz przyszłego roku będzie zachwycony z figurek, statuetek, świec i obrazów z jego wizerunkiem. Upewnij się, że na choince masz zabawkę w kształcie tygrysa, a do portfela włożyłeś kalendarz lub małą monetę z jego wizerunkiem.

Główne zdjęcie: google.com