W 2021 roku zakończył się jeden cykl zaćmienia i rozpoczął się kolejny, który potrwa dwa lata. Największe zmiany w swoim życiu doznają dwa znaki zodiaku, na osi których w nadchodzącym roku będą następować zaćmienia.

Na osi Byk-Skorpion odbędzie się nowy dwuletni cykl zaćmień. Tak więc, jeśli urodziłeś się pod jednym z tych znaków lub jeśli jeden z nich jest w jakiś sposób przedstawiony w twoim wykresie urodzeniowym (znak wstępujący lub księżycowy), przygotuj się na poważne zmiany. Będą tak wyczuwalne, że nie można ich przegapić.

Szczególnie warto zwrócić uwagę w 2022 roku na okres od 30 kwietnia do 15 maja (pierwsze zaćmienia Słońca i Księżyca), a także od 25 października do 8 listopada (drugi korytarz zaćmień). Zaćmienia niosą ze sobą nieprzewidywalność, poczucie niestabilności i mobilności, a także przyspieszają te zdarzenia, które jakoś musiały się wydarzyć.

Byk rządzi miłością, pięknem i pieniędzmi, Skorpion rządzi seksem, pasją i psychiką. Oznacza to, że w korytarzach zaćmień wszyscy, niezależnie od znaku zodiaku, odczujemy silne zmiany w tych obszarach.

Ponadto w 2022 roku w Byku pojawi się bardzo potężny punkt astrologiczny – Węzeł Północny, a w Skorpionie – Południowy. Węzeł Północny symbolizuje przyszłe życie, do którego zmierzamy, węzeł Południowy symbolizuje naszą przeszłość, skąd pochodzimy. Węzły będą w tych znakach po raz pierwszy od 2004 roku.

A co do zmian u osób urodzonych pod znakami Byka i Skorpiona. Są to znaki stałe, czyli cenią stabilność i bezpieczeństwo. Wszelkie zmiany mogą być dla nich trudne do zniesienia. Zarówno Byk, jak i Skorpion uwielbiają kontrolować dosłownie wszystko dookoła, ale w 2022 roku będziesz musiał pogodzić się z tym, że nie będziesz w stanie sterować kierownicą. Zwłaszcza w dni korytarzy zaćmień. Ważne będzie, aby te znaki osłabiły kontrolę, zaakceptowały, że aktywna praca na rzecz osiągnięcia celów nie wyjdzie. Najważniejsze to pozostać w chwili obecnej i nie próbować przewidywać przyszłości.

Bądź ciekawy, elastyczny, uwierz, że to, co się teraz zmienia, musiało się zmienić w taki czy inny sposób. Wykorzystaj zmianę na swoją korzyść, zamiast próbować z nią walczyć, a ostatecznie poprawi to twoje życie, Byk i Skorpion.

Główne zdjęcie: google.com