Styl francuski opiera się na wizualnej lekkości, przez co nawiązuje do północnego minimalizmu. Ale apartamenty urządzone w tym stylu wyglądają o wiele bardziej komfortowo i romantycznie. Postanowiliśmy zrobic zestawienie mieszkań z Instagrama, które mogą zainspirować Cię do nowych remontów.

@fadela

foto: lemurov.net

Ten apartament jest urządzony w paryskim szykownym stylu. Charakteryzuje się jasnymi kolorami, wykorzystaniem roślin, zabytkowych mebli i przedmiotów artystycznych. Wszystko to upodabnia budownictwo do pięknych apartamentów bohemy, które w przeszłości znajdowały się we francuskiej stolicy.

@annelaremaremais

foto: lemurov.net

Jedną z ciekawszych cech francuskich mieszkań, z której warto wziąć przykład, są wysokie sufity. W połączeniu z wysokimi oknami tworzą wyjątkową atmosferę. A zabytkowe meble, które Anna zdecydowała się zainstalować w swoim domu, podkreślają ducha starości.

@camiltecharriere

foto: lemurov.net

Blogerka o imieniu Camilla sugeruje eksperymentowanie z teksturami. Zwróć uwagę na jej biurko: blat wykonany jest z marmurowego materiału z kontrastowymi białymi smugami. A grube ramy na obrazy i lustra pozwalają stworzyć poczucie luksusu w każdym pomieszczeniu, od łazienki po wyjście z domu czy balkon.

@xeniaadonts

foto: lemurov.net

Fotoreportaż dziewczyny o imieniu Xenia udowadnia, że ​​można eksperymentować z dużymi elementami mieszkania, na przykład sufitem. W jej domu przyjemnie łączą się odcienie perły, lawendy, popiołu i piasku. Wszystko to doskonale podkreśla jednak atmosferę vintage, podobnie jak pomalowane ściany.

@katie.one

foto: lemurov.net

Ostateczne pomysły pochodzą od aktywnej użytkownicy Instagrama o imieniu Katie. Nie boi się łączyć różnych dziedzin sztuki, różniących się od siebie nie tylko kierunkami, ale i epokami. Jest tylko jedna myśl: pokochaj sztukę, a wtedy bez problemu będziesz mógł urządzić mieszkanie w stylu francuskim.

Główne zdjęcie: lemurov.net