39-letnia Anne Hathaway wraz z bliskimi wyjechała na wakacje do Rzymu. Amerykańska aktorka wybrała idealny look na spacer po mieście z mężem i synami - 5-letnim Jonathanem i 2-letnim Jackiem.

Anne i Adam Shulman szli ulicami Rzymu, gdy paparazzi zauważyli artystów. Mimo okularów przeciwsłonecznych i maski, gwiazda filmowa dostała się w obiektywy ulicznych fotografów.

foto: google

Ann miała na sobie biały T-shirt, czarny żakiet i niebieskie rozszerzane dżinsy, które podkreślały jej długie i smukłe nogi. Aktorka uzupełniła stylizację małą beżową torebką i czarnymi botkami na stabilnych obcasach.

Gwiazda filmu „Miłość i inne używki” trzymała na rękach swojego najmłodszego syna, gdy cała rodzina udała się do bazyliki św. Klemensa. Aktorka z mężem i dziećmi nie została tam długo. Następnie Ann zmieniła swój strój na wygodniejszy. Założyła białe trampki i szary T-shirt, po czym rodzina udała się do restauracji na lunch.

foto: google

Wieczorem Ann została zauważona na kolacji z Adamem i przyjaciółmi. Aktorka włożyła garnitur, na który narzuciła długi czarny płaszcz. Paparazzi „złapali” aktorkę wraz z mężem przy wyjściu z restauracji. Hathaway miała na sobie czarne czółenka na wysokim obcasie.

Fani Ann, po obejrzeniu zdjęć, zaczęli komplementować jej figurę. „Jaka delikatna i piękna!”, „Jakie długie nogi!”, „Piękna”, „Tak słodko trzymasz syna w ramionach”, „Nigdy nie przestajesz zadziwiać”, „Niesamowita”, napisali fani aktorki w sieci.

foto: google

W drodze do samochodu po obiedzie Ann została zauważona przez fanów. Gwiazda z radością zrobiła kilka ujęć i pozowała do zdjęć z fanami.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com