Młody człowiek postanowił nie odmawiać Kingowi niczego, bo staruszek nacierpiał się i naprawdę zasłużył na to święto.

„Czy to dla mnie? To też?” - pytały oczy szczęśliwego psa, który był w sklepie zoologicznym. Dziś był jego wyjątkowy dzień i przyszedł tu, aby wziąć wszystko, co mu się podoba! Wcześniej biedak żył przez 12 lat nie wiedząc, jak to jest być kochanym!

foto: storyfox.ru

King większość swojego życia spędził na ulicy. Pewnego dnia został potrącony przez nieostrożnego kierowcę i został poważnie ranny. Na szczęście został zauważony przez ludzi i przewieziony do schroniska, gdzie przekazano go weterynarzom. King przeszedł skomplikowaną operację podczas której musiał pożegnać się ze swoją zranioną łapą...

foto: storyfox.ru

Początkowo wolontariusze mieli nadzieję, że ludzie zabiorą sierotę do domu, ale wszyscy przechodzili obok niego, nie chcąc „adoptować” staruszka. W miarę upływu miesięcy stary pies bez przedniej łapy siedział w schronisku, nie wiedząc czego się spodziewać...

foto: storyfox.ru

Wszystkie te nieszczęścia były do czasu, gdy Rocky Kanaka dowiedział się o nim. Młody prezenter telewizyjny postanowił uczynić psa bohaterem „Dog's Day Out” i uszczęśliwić Kinga w każdy możliwy sposób! Razem z psem Rocky poszedł do sklepu zoologicznego, więc pies mógł wybrać sobie dowolny przedmiot! Młody człowiek postanowił nie odmawiać Kingowi niczego, ponieważ staruszek się nacierpiał i naprawdę zasłużył na to święto.

foto: storyfox.ru

Pomysł był prosty: pies dotyka wszystkiego, co mu się podoba, a Rocky natychmiast nabywa ten przedmiot bez zastanowienia. W trakcie zakupów w koszyku znalazł się dinozaur, duża piłka, ogromna kość, smakołyki, lina, a nawet... zestaw do zabawy dla kota! Przy okazji nasz bohater wybrał też karmę dla kotów, choć w pobliżu była karma dla psów! Jedyną rzeczą, której Rocky nie pozwolił Kingowi „kupić”, był chomik, choć piesek przyglądał mu się z zainteresowaniem.

foto: storyfox.ru

Ale najciekawsze jeszcze czekało na bohatera programu! Okazało się, że prezenter telewizyjny znalazł dla niego właścicielkę! Była to kobieta o imieniu Crystal, która z zachwytem spotkała Kinga. Zaczęła go od razu uściskać, nie powstrzymując swoich emocji! Co prawda Rocky był bardzo zaskoczony, że Crystal nigdy wcześniej o nim nie słyszała, ale to bez różnicy. Chłopak cieszył się, że teraz King nie jest sam, a jego właścicielka na pewno zaopiekuje się starym psem!

foto: storyfox.ru

Dobrze wiedzieć, że ten biedny piesek nie będzie musiał ponownie być bezdomnym i przeżyje co najmniej kilka szczęśliwych lat w cieple i komforcie!

Główne zdjęcie: storyfox.ru