Młody człowiek obudził się i zobaczył śpiącego na nim kociaka.

Niedawno użytkownik serwisu Reddit o nazwie A_H_S podzielił się zabawną historią, która zmieniła jego życie. Tak naprawdę nazywa się Ali Safa i mieszka w Canberze, stolicy Australii. Pewnego dnia Ali wyszedł na taras, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i zasnął. Obudził się w towarzystwie małego, białego kotka. Puszyste zwierzątko przytuliło się do jego brzucha i ucięło sobie z nim drzemkę. Ali początkowo był zaskoczony, myląc zwierzę ze szczurem, ale potem przyjrzał się bliżej małemu aniołkowi i nie zdecydował się go przegonić.

Ali Safa postanowił zdrzemnąć się na świeżym powietrzu, a w międzyczasie dołączył do niego bezdomny kotek.

foto: storyfox.ru

Młody człowiek zdziwił się na widok kociaka, ale nie przegonił go. Powiedział, że kotek obudził się i od razu zaczął prosić o jedzenie. Młody człowiek wykąpał go, a nawet próbował usunąć plamę na jego sierści, myląc ją z brudem.

Ali był zachwycony nowym zwierzakiem i uważa, że to nie przypadek, że to los ich połączył.

foto: storyfox.ru

Jako odpowiedzialny właściciel zabrał małą kotkę do weterynarza (okazało się, że to dziewczynka), gdzie została zbadana i zaszczepiona. Była całkowicie zdrowa i natychmiast pojechała do swojego nowego domu. Po drodze Ali zatrzymał się w supermarkecie, aby zaopatrzyć się w karmę dla kotów i inne akcesoria potrzebne do szczęśliwego życia jego puszystej przyjaciółki.

Ali nadał maleństwu ksywkę - Aniołek.

Ta dzielna kotka udowodniła na własnym przykładzie, że zwierzę może samo wybrać sobie człowieka i znaleźć dom. Jest jak Juliusz Cezar w kociej postaci: przyszła, zasnęła, została!

Główne zdjęcie: storyfox.ru