Nie przyznaje się do tego, że zrobił operację plastyczną.

Pewien Japończyk zamienił się w lalkę, zmienił imię i stał się odnoszącym sukcesy modelem. Pragniemy opowiedzieć kim jest i jak wygląda Matt Rose.

Postąpił wbrew woli ojca

Prawdziwe nazwisko Matta Rose'a to Masashi Kuwata. Urodził się w 1994 r. w Japonii. Matt dorastał w rodzinie słynnego baseballisty Masumi Kuwaty i stewardessy, a jego dziadek Izumi Kuwata był zawodowym golfistą. Matt ma starszego brata, który również gra w baseball.

foto: google

Kiedy Matt miał 7 lat, jego ojciec kupił pianino, aby rehabilitować rękę. Chłopiec też się przyłączył i nauczył się grać. Później zaczął też opanowywać grę na skrzypcach, ale ojciec nalegał, by grał w baseball. Matt nie lubił sportu. Dzięki wsparciu matki po szóstej klasie zanurzył się w świecie muzyki.

Na podstawie tej sytuacji jego matka napisała później książkę „You're Beautiful As You Are: Raising Children's Self-Esteem”.

Matt dołączył do szkolnej orkiestry, w której grał na perkusji, flecie i saksofonie altowym. W szkole średniej grał na altówce i saksofonie sopranowym w orkiestrze dętej. Później Matt zdobył pierwszą nagrodę na konkursie orkiestr dętych szkół średnich w Tokio. Ze względu na swoje zdolności wyjechał na Uniwersytet J.F. Oberlin i studiował w Ameryce.

Zrobił z siebie lalkę

Mimo talentu muzycznego Matta, wielu zna go jako chłopaka, który zamienił się w lalkę. Ma duże oczy, wąski nos, porcelanową skórę i pulchne usta.

foto: google

Nazywano go „zagranicznym księciem” i „żywą lalką”. Są jednak tacy, którzy krytykują jego wygląd:

„Współczuję Mattowi, bo takie negatywne nastawienie do własnego wyglądu nie bierze się znikąd. Z pewnością mamy do czynienia z operacjami plastycznymi, makijażem, a wszystko to widać nawet na zdjęciach „bez makijażu”. Nawet głos, niestety, jest zmieniony”.

Gwiazda nie czuje się urażona krytyką. Wręcz przeciwnie, Matt jest zadowolony, że stwarza poczucie niedostępności. Matt miał za zadanie zostać postacią wymyśloną, której obrazu nie da się dokładnie odwzorować.

foto: google

Matt nie skomentował informacji o operacji plastycznej. Przyznał się jedynie, że korzysta z edytorów zdjęć BeautyPlus i Adobe Lightroom.

foto: google

Został gwiazdą w Japonii

Wygląd Matta sprawił, że stał się prawdziwym idolem. Szczególnie lubiane przez widzów są jego oczy, ponieważ taki kształt jest bardzo rzadki w Japonii. W 2019 r. Matt został uznany za „Najbardziej godną uwagi osobę w branży beauty” w konkursie Bestcosmetics Awards 2019 magazynu VoCE.

foto: google

Matt jest często zapraszany do udziału w reklamach. Swoją pierwszą rolę zagrał we wrześniu 2019 r. Była to reklama batoników czekoladowych Black Thunder.

foto: google

We wrześniu 2021 r. Matt wystąpił w reklamie kosmetyków AvanTime Tone Shot Cream i został ambasadorem tej marki.

foto: google

Matt nie zapomniał także o muzyce. 26 grudnia 2019 r. wydał swój pierwszy singiel muzyczny „The Story of Yoso mo Tsukanaya”. Kolejna piosenka „Unconditional Love” została wydana w 2020 r.

Ponadto Matt pracuje jako model i zajmuje się robieniem makijażu. Stał się prawdziwym ekspertem w branży kosmetycznej i udało mu się trafić na okładkę BAZAAR Beauty.

foto: google

Wygląd Matta jest rzeczywiście nietypowy. Jeśli jednak porównamy jego zdjęcia w mediach społecznościowych i z różnego rodzaju wydarzeń, okaże się, że nieskazitelna uroda tego chłopaka to tylko efekt filtrów i obróbki zdjęć.

Główne zdjęcie: google.com