Razem pływają i uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu.

Popularna francuska fotografka o imieniu Natasha, która pracuje pod pseudonimem Xuamina, poświęciła swój blog swoim niezwykłym zwierzętom. Chodzi o to, że ma dużego ciemnego owczarka o imieniu Vendetta... I zwykłą kaczkę, którą kobieta nazwała Lemony.

https://www.instagram.com/p/B9fGCVMnYzV/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8b2c0225-4b2b-4bd8-b626-eb7ac78b9b8b

Jako dziecko Natasha marzyła o tym, by mieć kaczkę i wyruszyć z nią w wielką podróż. Teraz, kiedy jest już dorosła, postanowiła spełnić swoje marzenie.

O swoich małych podróżach w towarzystwie Vendetty i Lemony opowiada na swoim Instagramie. Kaczka i pies przyjaźnią się ze sobą. Razem pływają i uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu.

https://www.instagram.com/p/B9MDTk5KuF3/?utm_source=ig_embed&ig_rid=75ba950f-1d2e-4fe1-b240-692e16e60a08

O dziwo, od razu się dogadały: Vendetta i Natasha znalazły Lemony ze złamaną łapą podczas jednego ze spacerów. Ptak szybko przywiązał się do swoich ratowników i okazał się wspaniałym towarzyszem.

Teraz Natasha uważa, że kaczki są niedoceniane jako zwierzęta domowe. Poświęciła temu problemowi wiele publikacji. „Kaczki to nie tylko foie gras” - mówi Francuzka.

https://www.instagram.com/p/B7MN35_qmHd/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a80cc3b0-b6af-4aed-86ac-5a42ea7a4cd4

Jak dotąd jednak niewiele osób poszło za jej przykładem: posiadanie kaczki, a tym bardziej podróżowanie z nią, jest dość trudne. Życie tej niezwykłej ekipy obserwuje obecnie ponad tysiąc osób. Ta liczba stale rośnie!

Główne zdjęcie: storyfox.ru