Swędzić może każda część ciała. Nie trzeba zwracać uwagi na swędzenie, ale jeśli występuje ono w okolicy stóp, warto zwrócić na to uwagę. Tego typu zjawisko może zdradzić ważne rzeczy, które wydarzą się w przyszłości i z którymi będziesz musiał się zmierzyć w najbliższym czasie.

Aby dokładnie zrozumieć, czego można się spodziewać, należy przypomnieć sobie, kiedy dokładnie zaczęło się swędzenie stopy. Dzień, w którym się to wydarzyło, jest czynnikiem decydującym o interpretacji zjawiska.

Poniedziałek

Nieprzyjemne rozmowy to coś, z czym musi się zmierzyć ktoś, kogo swędzi stopa w pierwszym dniu tygodnia.

Człowiek zaangażuje się w debatę i poświęci na nią wiele energii. Emocje doprowadzą do kłótni, w wyniku której poczuje się winny.

Wtorek

Jeśli w tym dniu zaswędzi stopa, należy przygotować się na radosną okazję. Człowiek spotka kogoś, kto mu się podoba, porozmawia z osobą o podobnych poglądach. Będzie też mógł kupić rzeczy, o których od dawna marzył.

Środa

Jeśli w środę swędzi stopa to zwiastuje dobre wieści. Zostaną one przekazane danej osobie przez krewnych. Będzie to związane z tym, że ktoś w rodzinie spodziewa się dziecka.

Czwartek

Wszystko, co zostało rozpoczęte, zostanie pomyślnie zakończone. Dowodem na to jest swędzenie stopy w czwartek. Osoba ta zostanie nagrodzona za swoją pracę, z czego będzie zadowolona.

Piątek

To, że piątego dnia tygodnia zacznie swędzieć stopa, nie oznacza niczego istotnego ani poważnego. Pogoda prawdopodobnie się zmieni i będzie zupełnie inna. Człowiek zostanie po prostu o tym uprzedzony.

Sobota

Jeśli w sobotę swędzi stopa, to można przygotować się na pomyślne rozwiązanie bieżących problemów.

Aby tak się stało, dana osoba musi być odpowiedzialna i wykonać wszystko, co zostało zaplanowane. Los będzie wtedy sprzyjał.

Niedziela

Swędzenie stopy w niedzielę nie jest niczym pozytywnym. Człowiek powinien być przygotowany na trudny tydzień.

Będzie musiał sprostać zadaniom, które wymagają dużego nakładu energii fizycznej i psychicznej.

Swędzenie stóp ma znaczenie, ponieważ dużo może powiedzieć. Ważne jest, aby zwracać uwagę na to, kiedy to się dzieje. Wtedy można bardzo dokładnie to zinterpretować.

Główne zdjęcie: google.com