Swędzenie nie jest przyjemnym uczuciem. Kiedy występuje w jednej z części ciała, staramy się jak najszybciej się tego pozbyć i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby to się skończyło. Jest to zrozumiałe i logiczne, ale jednocześnie nie należy traktować tego tak kategorycznie.

Chodzi o to, że chęć podrapania się po konkretnym miejscu nie pojawia się tak po prostu, ale zawsze wskazuje na to, co się stanie z daną osobą w przyszłości. Osoba może zrozumieć, na co powinna się przygotować, zwracając uwagę na część ciała, która zaczęła ją swędzieć.

Głowa

Jeśli w miejscu, w którym znajdują się włosy, pojawia się swędzenie, oznacza to, że zbliża się smutny okres z powodu złych wiadomości. Swędzenie w okolicy brwi wskazuje, że dana osoba jest obgadywana za plecami, a zarazem obrzucana wyzwiskami.

Uszy mogą swędzieć z powodu nadejścia zwykłych wiadomości, ale nos, który zaczął swędzieć, oznacza, że wkrótce zostanie użyta wobec danej osoby siła fizyczna. Okolice ust mogą zacząć swędzieć przed romantycznym spotkaniem, którego koniec będzie całkiem przyjemny.

Pierś

Może to mieć dwa znaczenia. Jeśli piersi zaczęły Cię swędzieć, oznacza to, że ukochana osoba z utęsknieniem czeka na Twój widok. Również może oznaczać, że w najbliższym czasie wydarzy się nieszczęście, że do domu zawita wielki smutek.

Stopy

To może wystąpić przed podróżą lub wyjazdem. Jeśli swędzi lewa stopa, to podróż nastąpi o późnej porze dnia. Z kolei prawa stopa będzie swędziała z powodu wczesnej, ale krótkiej podróży.

Dłoń

Wiadomo, że swędzenie dłoni wiąże się z pieniędzmi. Jeśli lewa dłoń zaczyna swędzieć, zapowiada to straty finansowe. Z kolei prawa dłoń, która nagle i mocno zaczyna swędzieć, zapowiada, że wkrótce będzie można dobrze zarobić i wzbogacić się.

Warto zwrócić uwagę na swędzenie w różnych częściach ciała. Nie pojawia się to znikąd, ale zawsze jest zapowiedzią tego, co ma nadejść.

Główne zdjęcie: google.com