Mała Winry jest niezwykłym dzieckiem. Wyróżnia się na tle innych, ponieważ ma duże wrodzone znamię na twarzy. Nicole Lucas Hall, matka dziewczynki, zdaje sobie sprawę, że w przyszłości może to być przyczyną kpin. Odkąd urodziła się jej córeczka, robi wszystko, aby przekazać społeczeństwu proste przesłanie. Nie wybieramy swojego wyglądu i nie powinien on być powodem do dyskusji.

foto: takprosto.cc

Wiele osób uważa, że znamiona są cechą charakterystyczną ich wyglądu. Jesteśmy pewni, że kiedy Winry dorośnie, będzie myślała podobnie. Nicole jest wzorem dla wszystkich rodziców. Postanowiliśmy opowiedzieć tę historię. Mamy nadzieję, że to Cię zainspiruje!

DUŻE WRODZONE ZNAMIĘ

Nicole Lucas Hall ma 26 lat i jest wzorową mamą dwójki małych dzieci. Jej syn Asher ma trzy i pół roku, a córka Winry - półtora roku. Kobieta zawsze odpowiedzialnie traktowała ciążę i poród. Minął około rok, zanim ona zaszła w drugą ciążę.

foto: takprosto.cc

Ciąża przebiegała dość łatwo i bezproblemowo. Dziewczynka urodziła się całkowicie zdrowa. Kiedy jednak Winry przyszła na świat, wszyscy od razu zauważyli, że jej wygląd różni się od wyglądu innych noworodków. Jedną czwartą jej twarzy zajmowało duże brązowe znamię.

foto: takprosto.cc

Kiedy Nicole po raz pierwszy spojrzała na swoją córkę, była zaniepokojona. Martwiła się, czy dziecku nic się nie stało, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkała się z czymś takim. Lekarze szybko uspokoili parę: dziewczynka urodziła się z rzadkim znamieniem. Jest to wrodzone znamię melanocytowe. Nieprawidłowość nie stanowi zagrożenia dla dziecka. W tym przypadku należy się martwić jedynie o wygląd.

Opinii osób z otoczenia

Nicole już od jakiegoś czasu prowadzi profil na Instagramie. Prowadzi również osobisty blog, na którym dzieli się z czytelnikami historiami ze swojego życia. Przed narodzinami córki często publikowała zdjęcia z mężem i synem. Pojawienie się Winry nie miało absolutnie żadnego wpływu na treści zamieszczane przez kobietę w Internecie.

foto: takprosto.cc

Nicole nadal pokazuje fanom zdjęcia swoich dzieci. Zdaje sobie sprawę, że nietypowy wygląd córki może wywołać wiele hejtu. Jednak ważniejsze było dla niej uświadomienie ludziom, że duże znamię na twarzy nie jest wyrokiem.

Oczywiście są jeszcze tacy, którzy piszą głupie komentarze pod postami Nicole. Na ulicy zaś przyciąga zdumione spojrzenia przechodniów. Kobieta podchodzi do tego z humorem i uważa, że reakcje ludzi wynikają z ich niewiedzy. Dlatego też, wraz z mężem, często porusza ten temat na swoim blogu. Wyjaśnia, jak sprawić, by życie dziecka z taką nietypową cechą było szczęśliwe.

foto: takprosto.cc

Nicole i jej mąż chcą, aby ich dzieci wyrosły na życzliwych i współczujących ludzi, którzy nie będą oceniać ludzi po wyglądzie. Starszy brat Winry opiekuje się młodszą siostrą i nie uważa, że różni się ona od innych. Rodzice kształtują najlepsze cechy swojego syna i córki. Chcą, aby ich dzieci były silne i pewne siebie.

Matka Winry martwiła się, że w przyszłości dziewczynka może mieć problemy z poczuciem własnej wartości. Matka widzi jednak, że jej córka z dnia na dzień staje się coraz szczęśliwsza. Bez względu na to, co wydarzy się w przyszłości, Nicole i jej mąż zawsze będą wspierać i pomagać swojemu dziecku. I to jest wspaniałe!

foto: takprosto.cc

Wrodzone znamię melanocytowe jest zaburzeniem, którego nie można ignorować. Tak, może to nie mieć wpływu na zdrowie dziecka. Jednak regularne wizyty kontrolne u lekarza są z pewnością konieczne. Jednym z głównych celów Nicole było nagłośnienie problemu w Internecie. Chciała pokazać, że znamię na twarzy nie jest w stanie negatywnie wpłynąć na normalny rozwój dziecka.

Na blogu Nicole można znaleźć nie tylko piękne zdjęcia i wzruszające teksty. Kobieta opowiada o tym, czym jest wrodzone znamię melanocytowe i jak można z nim komfortowo żyć. Dla wielu rodziców ta kobieta jest prawdziwym przykładem. Dlatego postanowiliśmy opowiedzieć jej historię. Jesteśmy pewni, że będzie ona inspiracją dla wielu rodziców!

Główne zdjęcie: takprosto.cc