Uzyskaj idealnie czystą, śnieżnobiałą, równomierną skórę dzięki domowej masce na bazie ryżu i nasion lnu. Przy regularnym stosowaniu maska, niczym gumka, oczyści skórę z przebarwień, a także sprawi, że będzie aksamitna i delikatna.

Do 0,5 litrowego słoika włóż po 1 łyżce nasiona lnu i ryżu. Zalej wodą, pozostaw na 2 godziny. W ciągu tych 2 godzin kilka razy przemieszaj ryż i nasiona lnu. Następnie całą zawartość przelej do rondla, zagotuj, zmniejsz ogień i gotuj przez 5 minut.

Odcedź żel przez gazę.

Dodaj 1 łyżkę żelu z aloesu (możesz wziąć z liścia rośliny lub gotowy żel ze sklepu) + 2 kapsułki witaminy E (możesz zastąpić 1 łyżeczką oliwy, oleju migdałowego lub oleju z pestek winogron). Wymieszaj, aby dokładnie połączyć wszystkie składniki. Przechowywać w lodówce. Krem można nakładać dwukrotnie: rano i wieczorem na 15-20 minut.

Można go pozostawić na twarzy na noc do rana, jeśli nie ma reakcji alergicznej na którykolwiek ze składników kremu. Krem jest bardzo lekki, naprawdę pomaga rozjaśnić przebarwienia na skórze twarzy.

Główne zdjęcie: cpykami