W mediach społecznościowych zawsze były popularne zdjęcia w lustrze. Młodzi ludzie uważali, że takie zdjęcia są najładniejsze.

Jednak podczas robienia selfie nikt nawet nie przypuszcza, że lustro jest nie tylko elementem wystroju wnętrza, ale ma też magiczne cechy. Jest też owiane różnymi przesądami i tajemnicami.

Czarodzieje i czarownice często używają luster w swoich rytuałach lub ceremoniach. Magiczna powierzchnia ma wyjątkowe moce. Ma pamięć, zapamiętuje wyraźne obrazy i wątki, które się przed nim odbywają. Do tego zabiera energię osoby, niezależnie od tego, czy jest ona dobra, czy zła.

W każdym lustrze człowiek widzi siebie inaczej. Jeśli w domu wygląda w lustrze na szczęśliwą i piękną osobę, to w biurze patrzy na niego zupełnie inna osoba. Dzieje się tak, ponieważ magiczny przedmiot jest w stanie skumulować różne energie innych ludzi. I nie zawsze mogą być w pozytywnym nastroju i być w dobrym humorze.

Bioenergetycy nie zalecają robienia sobie zdjęcia w lustrze.

Co mówi o tym magia?

Zdjęcie może być wykorzystane do obudzenia istot z innego świata, które tam mieszkają. Istnieją niepodważalne dowody na pojawianie się istot pozaziemskich. Wówczas są w stanie zaszkodzić człowiekowi.

Każdy odbicie lustrzane zawiera ukryte informacje o danej osobie. Kiedy człowiek jest fotografowany, jego energia jest odczytywana i przekazywana do innego świata. Tam będzie się przeplatać z energią innych ludzi i z różnego rodzaju wydarzeniami, które miały miejsce. Takie działanie nie zawsze pozytywnie wpłynie na zdrowie i los człowieka robiącego sobie selfie w lustrze.

Istnieje opinia, że jeśli lustro pęknie, to znacząco wpłynie na losy ludzi. Z pewnością dotknie to tych, których informacje były „zapisane” w lustrze.

Wielu naukowców nie wyjaśniło jeszcze jednoznacznie działania luster i ich wpływu na ludzi. Te przedmioty mogą wyciągać energię, jeśli długo wpatrujesz się w swoje odbicie. Powoduje to, że człowiek ma zły nastrój i ma kiepską pamięć. To również może być powodem ciągłego zmęczenia.

Istnieje również szereg ludowych przesadów związanych bezpośrednio z lustrami. Należy być tego świadomym, aby nie zrobić sobie krzywdy i nie zniszczyć swojego szczęścia.

Główne zdjęcie: google.com