Księżyc wpływa na ludzi w taki czy inny sposób. W zależności od jego fazy ludzie mogą czuć się gorzej lub lepiej, ich nastroje mogą być wspaniałe lub kiepskie.

Nie na wszystkie fazy Księżyca niektóre osoby reagują.

Są osoby, które odczuwają tylko wpływ Księżyca ubywającego. Rodzą się pod 2 znakami zodiaku.

Rak

Nastrój osób urodzonych pod tą konstelacją będzie kiepski podczas tej fazy Księżyca. Spokojne z natury Raki będą nadmiernie emocjonalne i przestaną powstrzymywać swoje emocje, reagując na każdy drobiazg.

Przedstawiciele spod tego znaku będą agresywni, szukając wśród swoich znajomych ofiary, na którą mogliby się „rzucić”.

Jest też druga opcja. Raki mogą stać się strasznie przygnębione podczas tej fazy Księżyca. Jest to możliwe, jeśli zdecydują się na pozostanie w domu, odizolowanie się od świata. W takim przypadku będą pogrążeni w swoich myślach, będą obwiniać siebie za wiele czynów.

Nie dość, że nie będzie to dobre dla samopoczucia psychicznego Raka, to również nie będzie to dobre dla prowadzenia biznesu.

Ryby

Przedstawiciele spod tej konstelacji mają dobrze rozwiniętą intuicję. Podczas tej fazy Księżyca, Ryby mogą zostać jasnowidzami.

Będą przewidywać wszystko, co ma się wydarzyć, i wyczuwać tych, którzy są wokół nich. Ludzie mogą w tym okresie udać się do Ryb po radę, po odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości. Jest duża szansa, że osoby urodzone pod tym znakiem udzielą trafnych odpowiedzi.

Nierzadko Ryby podczas tej fazy księżyca mylą rzeczywistość z wyobraźnią. Mogą pogrążyć się w świecie iluzji, mogą przestać rozumieć, co robić, jaki biznes prowadzić, jakie problemy istnieją, a jakie sobie tylko wyobrazili. Może to utrudnić życie Rybom.

Komunikować się z osobami spod tych znaków zodiaku podczas tej fazy należy bardzo ostrożnie. Wszystko dlatego, by nie zepsuć relacji na długi okres czasu, aby uniknąć kłótni i konfliktów.

Główne zdjęcie: google.com