Psy są fantastycznymi towarzyszami, o czym każdy wie. Mogą one stanowić niewyczerpane źródło szczęścia. Cieszą się, że mogą nas rozśmieszyć i naprawdę czerpią radość z naszej uwagi, gdy robią coś głupiego. Humphrey to Boston Terrier, który wie jak rozśmieszyć swoją rodzinę. To jest parodia, którą wymyślił, żeby rozśmieszyć swoją mamę. Patrz, jak wskakuje i wyskakuje z tego łóżeczka.

Przez cały czas Kira, urocza mała dziewczynka, obserwuje i śmieje się ze swojego najlepszego przyjaciela. Jeśli biedna Kira potrzebuje drzemki, to nie nastąpi to w najbliższym czasie. Mama beszta Humphreya i każe mu wyjść z łóżeczka. Jest posłuszny i wyskakuje, ale szybko biegnie przez pokój, aby wskoczyć z powrotem do Kiry.

Mama musi jeszcze raz poprosić go o to samo; tym razem jej prośba pozostaje niezauważona. Piesek tylko się wygłupia - słyszy chichot mamusi, która go beszta. Gwarantuje, że ten filmik sprawi, że się uśmiechniesz, gdy obejrzysz to do końca. Ta dwójka będzie się razem dobrze bawić, gdy Kira będzie starsza.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news90post.com