Nie wiem, co dla mnie zaplanowałeś. Nie wiem jak będą wyglądały kolejne miesiące, ale liczę na to, że dasz mi siłę i cierpliwość, której potrzebuję, aby przez to przejść.

Nie wiem, czy Ty odpowiesz na moje modlitwy, czy nadal będziesz zabierał mnie w kolejną podróż, do której nie byłam przygotowana.

Nie wiem, czy dasz mi chwilę wytchnienia, czy kolejną trudną próbę.

Staram się radzić sobie ze wszystkim w jak najlepszy i najmądrzejszy sposób. Próbowałam połączyć wszystko, zrozumieć i podążać za znakami, które mi wysłałeś, ale przyznaję, że jestem zmęczona.

Mój mózg jest zmęczony. Moje serce jest zmęczone. Moja dusza jest zmęczona.

Mam dość tych samych stereotypów. Mam dość tych samych lekcji. Jestem zmęczona ciągłym powtarzaniem tej samej czynności.

Nie wiem co dla mnie zaplanowałeś, ale jestem gotowa na zmiany. Jestem gotowa, by moje życie wreszcie zaczęło mieć sens. Jestem gotowa do życia w spokoju. Pragnę stabilności.

Wiem, że tak czy inaczej nic mi się nie stanie. W każdym razie, liczę na Ciebie. Wiem, że Ty jak zawsze poprowadzisz mnie przez trudne chwile, ale może tym razem poproszę o pomóc. Jestem gotowa na cud, aby udźwignąć cały ciężar.

Tym razem liczę na Ciebie, ale w inny sposób. Liczę na Twoją hojność. Liczę na Twoje przebaczenie. Liczę na Twoje wspaniałe niespodzianki. Liczę na Twoje miłosierdzie.

Nie wiem, co czeka na mnie w przyszłości, ale chcę, żeby była lepsza niż to, co sobie wyobrażałam.

Chcę, aby spełniły się wszystkie życzenia, o które prosiłam. Wszystkie te marzenia, w które kiedyś wierzyłam. Chcę, aby moje życie było tą wspaniałą historią.

Nie wiem czy tak to widzisz i tego dla mnie chcesz, ale liczę na to, że wszystko się zmieni. By przybliżyć moje pragnienia. By odpędzić mój ból.

Nie wiem co czeka na mnie w przyszłości, ale ufam Ci i wiem, że nie zawiedziesz tych, którzy pokładają w Tobie całą swoją wiarę.

Nigdy nie będę wiedzieć na pewno, jak potoczą się sprawy, ale mogę mieć tylko nadzieję. To jest czas, kiedy moje modlitwy zostaną wysłuchane, a moje anioły uwolnione.

Nie wiem co czeka na mnie w przyszłości, ale wiem tylko, że nie ma rzeczy, której nie można zrobić. Nie ma rzeczy, której nie da się naprawić. Tylko Ty możesz zmienić wszystko w mgnieniu oka.

Główne zdjęcie: leafclover.land