W Internecie pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży bardzo dziwnego domu. Na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem zwyczajny, ale spacer wewnątrz budynku i bliższe przyjrzenie się odkrywa tajemnicę domu. To przyprawia o gęsią skórkę.

Użytkowniczka Twittera zamieściła zdjęcie domu na sprzedaż. Na pierwszy rzut oka jego wygląd zewnętrzny i wnętrze wyglądają zwyczajnie. Zewnętrzna część budynku o spokojnej, jasnej kolorystyce, nie wyróżnia się spośród wielu innych podobnych budynków.

foto: lemurov.net

W środku też początkowo nie ma nic zaskakującego. Pierwsze kilka pokoi jest w klasycznym stylu, wyglądają na zamieszkałe i dość przytulne. Jest tu kilka sypialni i łazienek, salon i garaż na samochody właścicieli. Koszt domu to 650 tysięcy dolarów.

foto: lemurov.net

Co więc jest w nim niezwykłego? Patrząc na zdjęcia innych pomieszczeń, jest coś dziwnie uderzającego i od razu wprawiającego w konfuzję. Są tam dziesiątki manekinów, które wyglądają zadziwiająco podobno do ludzi. Wypełniają jedno pomieszczenie, stoją i patrzą swoim pustym wzrokiem.

foto: lemurov.net

Manekiny kobiet ubrane są w luksusowe, drogie stroje. Zupełnie jakby zebrały się na imprezie, żeby się dobrze bawić, miło spędzić czas i porozmawiać o najnowszych plotkach.

foto: lemurov.net

Te milczące lalki zdają się czuwać nad właścicielami i gośćmi domu. I nie jest to przyjemne otoczenie, w którym można się znaleźć. Każdy, kto przychodzi tu po raz pierwszy, prawdopodobnie będzie miał mieszane uczucia: zaskoczenie, strach, niezrozumienie i dezorientację.

foto: lemurov.net

Do tej pory dom z dziwnymi lokatorami w postaci lalek nie został sprzedany. Nie wiadomo, czy obecny właściciel sprzedaje swój dom razem z manekinami, czy planuje je zabrać ze sobą.

Główne zdjęcie: lemurov.net