Szczeniak o imieniu Penelope to zwykły kundelek mieszkający w Nowym Jorku, ponieważ nie ma rodowodu i urodził się ze skrzyżowania buldoga francuskiego z Boston terrierem. Ale szczeniak miał sporo szczęścia: pewna kobieta w sklepie zaopiekowała się nim i dosłownie zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia.

https://www.instagram.com/p/BoXbJWrHR0_/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7f54a405-1d60-461e-ac2a-d83755509d75

Znajomi odradzali jej kupno psa bez rodowodu, ale ona nie słuchała nikogo i kupiła mimo wszystko tego szaro-białego szczeniaka. Przez długi czas maleństwo nie było w stanie nauczyć się szczekać. Aż pewnego dnia właścicielka usłyszała miauczenie i zaczęła szukać bezdomnego kota w swoim domu. Jednak szybko się zorientowała, że to jej pies mruczy. Maleństwo mruczało, natomiast z tym, żeby zaszczekać, miało trudności.

W międzyczasie jedna z jej przyjaciółek zasugerowała, aby właścicielka zrobiła dla uroczego zwierzaka swój profil na Instagramie. Maleństwo zostało nazwane Penelope.

W ciągu kilku miesięcy profil Penelope zaczęło obserwować 5000 użytkowników, którzy podziwiali zabawne miauczenie i ujmujące zachowanie szczeniaka. Właścicielka psa żartowała, a w rzeczywistości uspokajała, że gdy jej pupil będzie starszy i przybierze na sile, przestanie mruczeć, a zacznie szczekać.

Penelope jest już dorosła i przestała wesoło mruczeć.

Główne zdjęcie: wonderful-world.com.ua