W związkach niestety zdarzają się momenty, kiedy miłość znika i jeden z partnerów zaczyna szukać sposobu na zakończenie tej wspólnej podróży. Zdecydowanie częściej to kobiety próbują ratować związek.

Dziś jednak dowiecie się, co czuje kobieta, gdy przestaje kochać... To robi wrażenie. Zwróć uwagę na te 8 rzeczy, które kobieta zaczyna odczuwać.

Gdy nie sprawia jej przyjemności wspólne jedzenie. Kiedy podczas kolacji nie ma niczego romantycznego.. kiedy nie padają żadne słowa, a jedyne co was łączy to jedzenie.

Kiedy przestaje się martwić o to, jak on się czuje lub gdzie jest, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Zakochana kobieta zawsze martwi się o to, czy u jej mężczyzny wszystko w porządku. Jednak czasami, gdy kobiety nie czują żadnej więzi ze swoimi mężczyznami, przestają to odczuwać i zaczynają bardziej dbać o siebie i innych ludzi. Nie oznacza to, że człowiek jest zły, jest to tylko oznaka, że w związku nie ma już miłości.

Kiedy żegnacie się, nie czujesz nic. Kiedy mężczyźni wychodzą, to kobieta nawet nie przejmuje się tym, kiedy wróci.

Kiedy czujesz, że Twój partner nie jest już Twoim głównym bohaterem i nie ma go w Twoich myślach. To bardzo smutne, gdy czujesz, że ta osoba nie jest częścią twojej przyszłości, którą sobie wyobrażasz i uważasz, że dzięki temu czujesz się lepiej.

Kiedy budzisz się i w pierwszej chwili nawet na niego nie patrzysz, zdając sobie sprawę, że nadszedł „kolejny zwykły dzień”. Kiedy czujesz miłość, zawsze jesteś szczęśliwa, że możesz się z nim obudzić. Patrzysz na niego, całujesz go i spokojnie spędzasz kolejny dzień razem z nim.

Kiedy nie ma go w domu, czujesz, że nie tęsknisz za nim i wolałabyś spędzić czas w samotności.

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że cieszysz się, że nie ma go obok ciebie. To właśnie wtedy uświadamiasz sobie, że nie potrzebujesz go do szczęścia, co więcej, czujesz się lepiej, gdy nie ma go przy tobie.

Kiedy zaczynasz projektować nową miłość. Kiedy stale wyobrażasz sobie, że jesteś z kimś innym.

Główne zdjęcie: leprechaun.land