Pewne małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych wystawiło kiedyś na sprzedaż luksusową posiadłość, do której przylegała duża posesja, a obok niej znajdował się zniszczony budynek gospodarczy. Nieruchomość znajdowała się nad Zatoką Meksykańską na Florydzie.

Dziesiątki potencjalnych nabywców było zainteresowanych tym pięknym domem, ale żaden z nich nie chciał kupować stodoły, ponieważ była ona stara i wymagała remontu oraz dodatkowych środków finansowych.

foto: lemurov.net

Debbie i jej mąż od dawna byli zakochani w tej okolicy i marzyli o tym, by się tam osiedlić, dlatego postanowili zaryzykować i kupić, by później móc się tam wprowadzić na stałe.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Małżeństwo kupiło i całkowicie wyremontowało budynek gospodarczy. Remont domu zajął około dwóch miesięcy. Para próbowała wykonać wszystkie naprawy samodzielnie i skorzystała jedynie z pomocy profesjonalistów przy układaniu instalacji elektrycznej.

foto: lemurov.net

Debbie wpadła na pomysł jak zaoszczędzić pieniądze: postanowiła urządzić swój dom w stylu retro. Kupiła tanie, stare meble i dosłownie je zmieniła.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Atrakcją nowego domu jest kominek, który para dostała od poprzednich właścicieli zupełnie za darmo. Przerobili go na kominek elektryczny.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Łazienka, kuchnia i sypialnia urządzone są w kolorach białym i niebieskim, co sprawia, że jest przytulnie.

foto: lemurov.net

Parze wyraźnie udało się przerobić stary budynek gospodarczy na wygodny, piękny dom.

Główne zdjęcie: lemurov.net