Wracając z wykładów na uczelni, dziewczyna zobaczyła kotkę z leżącą przed nią kiełbasą. Zwierzę było małe, a w pobliżu znajdowały się trzy duże psy, wyraźnie zamierzające zostawić małą kotkę głodną. Psy szczekały i rzucały się na kotkę, jednak maleństwo odpierało ich ataki, broniąc swojego jedzenia. Dziewczyna była zaskoczona odwagą małej kotki i postanowiła jej pomóc.

Po tym, jak udało się rozgonić psy, dziewczyna postanowiła nie zostawiać kotki na zewnątrz i zdecydowała się zabrać ją ze sobą do domu. W nowym domu maleństwo otrzymało imię Fifty. Okazało się, że kotka ma około trzech miesięcy i najprawdopodobniej przez cały czas mieszkała na ulicy.

foto: djuise

Jak wiele niegdyś bezdomnych zwierząt, Fifty od pierwszej chwili polubiła swoich nowych właścicieli. Kotka jest bardzo czuła i woli siedzieć na ich kolanach. Fifty poznała też inną kotkę, która mieszka w domu.

foto: djuise

Starsze zwierzę nie było entuzjastycznie nastawione do obecności nowego pupila w domu, ale nie miało nic przeciwko temu. Kotki nie są przyjaciółkami, ale też nie sprawiają sobie nawzajem problemów. Fifty jest prawdziwą wojowniczką, ale stara się zachowywać dobrze z uwagi na swoją rodzinę.

Główne zdjęcie: djuise