Wśród znaków zodiaku są takie, które są podatne na „mrok” i są zdolne do nieprzyjemnych i przykrych działań w stosunku do innych ludzi. Podczas interakcji z osobą urodzona pod jednym z tych znaków zodiaku musisz zachować ostrożność i czujność.

Skorpion

Zemsta i zdrada są główną bronią Skorpiona. Ci ludzie żyją według własnego kodeksu etycznego. Skorpiony nie będą agresywne bez żadnego uzasadnionego powodu, jednak konkurenci, którzy stanęli na ich drodze powinni trzymać się na baczności. Skorpiony są w stanie wymyślić najbardziej przebiegłe plany aby zemścić się na wrogu.

Koziorożec

W przypadku Koziorożca osobiste potrzeby i cele są zawsze najważniejsze. Z tego powodu podejmują sprytne i podstępne działania aby przeć naprzód. Koziorożce są zdesperowanymi karierowiczami, którzy nie przegapią żadnej szansy, aby czyimś kosztem awansować i piać po szczeblach kariery.

Wodnik

Perfidia Wodnika jest całkowicie bezinteresowna. Nigdy nie zawiedzie zaufania krewnych i przyjaciół. W stosunku do ludzi mniej mu znanych używa zdrady niezmiernie rzadko. Jednak w życiu codziennym Wodnik staje się nie do zniesienia. Chce aby absolutnie wszystko podlegało jego zasadom. Dzięki ich niekończącym się podrywom są w stanie wykończyć partnera. Są bardzo porywcze i często zmieniają nastrój.

Waga

Przebiegłość jest sposobem Wagi jakiego używa aby zwalczyć tęsknotę. Wagi są z reguły nieszkodliwe ponieważ nie tolerują niesprawiedliwości. Gdy Waga się nudzi, celowo wywołuje konflikt, aby rozzłościć druga osobę (bez myślenia o ewentualnych konsekwencjach). W niektórych przypadkach zazdrość może być przyczyną podstępności Wagi.

Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo podstępne ale posiadają tez wiele pozytywnych cech. Dlatego Bliźnięta można nazwać podwójną naturą. Mogą opowiadać nieznajomym powierzone im tajemnice, zdobywać rzeczy, które lubią ich przyjaciele. Z boku te działania wyglądają jak drobiazgi, ale bardzo bolą. Obrażony podstępnością przedstawicieli tego znaku zodiaku jest czasem trudny, ponieważ nie dostają go celowo.

Główne zdjęcie: google.com