Jim Carrey jest prawdopodobnie jednym z najbardziej ukochanych komików w Hollywood. W całym swoim życiu mężczyzna był dwukrotnie żonaty, miał wiele romansów, ale ma tylko jedno dziecko - córkę urodzoną w pierwszym małżeństwie.

foto: laykni.com

W 1987 Jim po raz pierwszy ożenił się z kelnerką Melissą Womer i w tym samym roku urodziła się ich córka Jane.

foto: laykni.com

To małżeństwo trwało 8 lat. Wszystko było w porządku, dopóki Jim nie stał się sławny. Od tego czasu zaczęły się kłótnie w rodzinie. Jak mówi Womer, zmuszała męża, aby czasem zstąpił z nieba i wyniósł śmieci.

Po rozwodzie aktor zostawił córkę z matką i przekazał im milion dolarów. Potem ogarnęła go depresja, bardzo trudno było mu przetrwać ten rozwód. Ale nie przestał komunikować się ze swoją córką. Często można było spotkać Jima i jego córkę na premierach filmowych, a Jane była obok, gdy jej ojciec otrzymał swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Stars.

foto: laykni.com

W 2012 roku Jane była widziana w programie American Idol. Dziewczyna marzyła o zostaniu sławną piosenkarką, ale w drugiej rundzie opuściła ten konkurs. Jak przyznaje sama Kerry, bardzo trudno jest wyjść z cienia tak sławnego ojca.

foto: laykni.com

W latach 2013-2014 Jim i Jane współpracowali przy tworzeniu i nagraniach audio książki dla dzieci How Roland Rolls. Słynna córka nagrała również ścieżki dźwiękowe do kontynuacji filmu Głupi i głupszy, w którym grał jej ojciec. A w 2018 roku dziewczyna uczestniczyła w kręceniu programu telewizyjnego Catfish. Teraz córka aktora występuje w grupie noszącej jej imię - The Jane Carrey Band.

foto: laykni.com

W grudniu 2009 roku Jane poślubiła Alexa Santanę, wokalistę metalowego zespołu Blood Money. Para ma syna, Jacksona Rileya. Ale jego narodziny nie uratowały małżeństwa, a w 2010 roku para rozwiodła się, żyjąc razem zaledwie 11 miesięcy.

foto: laykni.com

Jane mówi, że ona i jej ojciec mają wspaniałe relacje i jest z niego bardzo dumna.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com