Najstarsza córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, która ma na imię Deva Cassel, teraz jest prawdziwą pięknością. Teraz dziewczyna ma zaledwie 15 lat, ale wprawdzie dorównuje swoją urodą swojej mamie, która jest bardzo znaną gwiazdą. Również dziewczyna zaczyna karierę w branży mody.

Jak wygląda Deva i na kogo bardziej podobna jest nastolatka

Deva Cassel odziedziczyła wszystko od swoich znanych rodziców. Wszystko, co najlepsze, czyli: długie nogi oraz imponujące 180 cm wzrostu, a także ciemne, gęste kręcone włosy, wyraziste brązowe oczy, pulchne seksowne usta, smukła sylwetka podkreślająca kobiece krągłości, wyraziste rysy twarzy oraz atrakcyjny uśmiech. Wielu zapowiada jej zawrotną karierę w branży mody, a fani Moniki Bellucci są pewni, że utalentowaną Deva zostanie w przyszłości aktorką i z pewnością zastąpi swoją matkę na scenie.

View this post on Instagram

Keeping it real

A post shared by Deva Cassel (@d.casseluxxi) on

Podobieństw między Devą i Moniką jest jednak wiele. Widać to wyraźnie na zdjęciach: dziewczyna często publikuje stare zdjęcia swojej matki, demonstrując niesamowite podobieństwo, w którym zauważalne jest włoskie pochodzenie Moniki. Dziewczyna jest mało podobna do swojego ojca, który jest francuzem. Jest to dobrze dla niej, ponieważ Cassel nie ma zbyt akrakcyjnego wyglądu.

Co teraz robi córka pary gwiazd?

Deva Cassel obecnie mieszka i studiuje we Francji, a większość wolnego czasu poswięca nauce i rzadko pojawia się publicznie. Prowadzi bardzo skromny, a nawet skryty tryb życia: w sieci prawie nie zamieszcza zdjęć. A na Instagramie dziewczyna rzadko dodaje posty.

View this post on Instagram

Blue eyes are cool

A post shared by Deva Cassel (@d.casseluxxi) on

Latem 2019 roku Deva zadebiutowała na pokazie mody Dolce & Gabbana w Mediolanie. Miała elegancki wygląd, bowiem była ubrana w czarne obcisłe spodnie, lakoniczne sandały, czerwoną koronkową bluzkę i krótką marynarkę. Krytycy mody zauważyli, że takie zestawienie ma wyraźne cechy stylu Moniki Bellucci. Deva wielokrotnie przyznawała, że matka stała się jej inspiracją, dlatego ma zamiar naśladować jej sposób ubierania się.

W zeszłym roku Deva rozpoczęła współpracę ze znaną na całym świecie włoską marką Dolce & Gabbana i stała się twarzą ostatnio wprowadzonych linii perfum. Dziewczyna wzięła udział w tworzeniu filmu, który był kręcony w ojczyźnie jej matki – we Włoszech. Naturalne piękno początkującej modelki jest wyraźnie zauważalne na zdjęciach. Był zrobiony naturalny makijaż, którego prawie nie było widać.

Deva pojawiła się w lekkiej, długiej, zwiewnej białej sukience koronkowej, śnieżnobiałych tenisówkach i w rozpuszczonych włosach. Spacerowała po ogrodzie z bukietem kwiatów i całkiem naturalnie cieszyła się kwiatami i cudownym zapachem.

View this post on Instagram

Burning

A post shared by Deva Cassel (@d.casseluxxi) on

Chociaż Deva nie całkiem poświęca czas pracy, jednak nadal chce podążać śladami swojej matki, próbując swoich sił jako modelka. Teraz dziewczyna poświęca czas na naukę i uważa, że karierę należy planować z wyprzedzeniem. Chociaż chętnych wejść we współpracę z córką Cassela i Bellucci jest wielu, jednak dziewczyna nie spieszy się z podpisywaniem umów.

Jeśli chodzi o aktorstwo, Deva nie myśli o tej branży, choć nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości. Dziewczyna uwielbia muzykę, opanowuje grę na gitarze i wykazuje dobre umiejętności wokalne. Geny od znanych rodziców dają o sobie znać, więc talenty młodej pięknej dziewczyny, z pewnością przydadzą się w dorosłym życiu.

Główne zdjęcie: lemurov.net