Informacje o tym, jak Kate Middleton wybiera sukienki, są interesujące dla wszystkich dziennikarzy mody. Ta młoda pani dokładnie wie, jak podkreślić swoją godność i zadziwić publiczność. Dziś z przyjemnością przedstawiamy wybór najbardziej spektakularnych strojów żony księcia Wilhelma.

Jak Kate Middleton wybiera sukienki

Niedawno pisaliśmy o tym, jak Kate uwielbia jeść frytki. Jednak o dziwo to wcale nie wpływa na jej sylwetkę. I oczywiście z pewnością nie przeszkadza to pani Middleton w noszeniu uroczych sukienek, stanowiących przykład dla fashionistek na całym świecie. Można bowiem napisać całą książkę o gustach tej aktywnej młodej pani.

View this post on Instagram

2020 / 2012 • Alexander McQueen

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Dlaczego nie podkreślić królewskiego wdzięku połączeniem bieli i złota? Dokładnie to zrobiła Kate, wybierając tę ​​oszałamiającą sukienkę na następne spotkanie z publicznością – półprzezroczystą, pełną tajemnicy i odrobiny zuchwałości.

View this post on Instagram

💙

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Skromna niebieska sukienka zmieniła surową księżną w delikatną dziewczynę. Zgrabny krój i miękkie fałdy materiału przywodzą na myśl letnie niebo lub czyste górskie jezioro.

Jednak to w tym stroju, który łączy dopasowaną zieloną sukienkę i bardzo skromne baleriny, można zauważyć piękną figurę księżnej. Równy rząd guzików biegnących aż do góry dodatkowo podkreśla jej wąską talię.

Wszystkie księżniczki uwielbiają róż! To oczywiście jest mit, ale bardzo trudno jest oderwać wzrok od tego falującego szkarłatnego cudu. Idealny strój na spacer z dziećmi po parku. Świetny wybór, Kate!

Czarno-biały strój przyjdzie na ratunek, gdy nie ma już siły wymyślić coś nowego. Wątpliwe jest, aby stylistom Kate zabrakło wyobraźni, ale to dzięki białej sukience z cienkim czarnym paskiem oczarowała swoich fanów. I oczywiście też swoim niesamowitym uśmiechem.

Lekkie, powiewające sukienki pasują każdej kobiecie. Kate ze swoimi bujnymi włosami i błyszczącymi oczami nie jest wyjątkiem. Dopasowana sukienka z szerokimi rękawami i falbanami wygląda świetnie.

Niebieski jest zdecydowanie kochany przez uroczą żonę Williama. I wcale nie na próżno! Kapelusz z dużą niebieską różą przywodzi na myśl jakąś dziecięcą bajkę ... Kate wygląda jak magiczna wróżka albo Mary Poppins. Brakuje tylko parasola!

Zawsze miło jest patrzeć na inspirującą osobowość. Życzliwość i piękno pani Middleton nie budzą zazdrości, tylko podziw!

Główne zdjęcie: takprosto.cc