Związek Davida i Victorii Beckham jest uważany za jedno z najsilniejszych i najbardziej wzorowych małżeństw. Owszem, w ich rodzinie zdarzają się kłótnie, nieporozumienia i zaniedbania. Mimo to para jest razem już ponad 20 lat. Przez lata małżeństwa Victoria podarowała mężowi 4 dzieci: synów Brooklyna, Romeo i Cruza, a także córkę Harper.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Para kilka razy była bliska rozwodu, jednak to Harper połączyła rodzinę. I oczywiście spełniło się marzenie legendarnego piłkarza – przez wiele lat David Beckham marzył o córce. Harper od najmłodszych lat stała się prawdziwą księżniczką dla Dawida. Nie bez powodu nazywają ją córeczką tatusia.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Jednak fani pary twierdzą, że Harper odziedziczyła urodę po matce. Nawiasem mówiąc, rodzina Beckham przygotowuje się do ważnego wydarzenia: najstarszy syn Brooklyn ma się ożenić. Teraz gwiazdorska para jest w pełnym rozkwicie, przygotowując się do uroczystości. Paparazzi uchwycili dojrzałą już Harper podczas zakupów, które robiła z bratem i jego wybranką. Dziewczynka odziedziczyła wyrafinowany gust po matce. Jednak nie sposób nie zauważyć, że z biegiem lat dziecko coraz bardziej przypomina swojego gwiazdorskiego ojca.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Główne zdjęcie: interesnoznat.com