Rupert Grint, odtwórca roli Rona Weasleya, zdradził, że między Tomem Feltonem a Emmą Watson może coś być. To znaczy, kiedyś było. To znaczy, mogło być. Przejdźmy jednak do sedna sprawy, czyli do tego, co było i kto był z kim.

Tom Felton (Draco Malfoy)

Po pierwsze, Tom Felton nie jest żonaty - to wiemy na pewno. Nigdy nie był! Ale jego życie miłosne było dość intensywne. Pierwsza dziewczyna Feltona miała na imię Melissa - Felton miał wtedy 16 lat. Niestety, nie wiemy nic więcej o Melissie.

Jednak pierwszą stałą partnerką aktora była Jade Olivia Gordon, którą poznał podczas kręcenia ostatniego filmu o Harrym Potterze, dokładnie w 2011 roku. Zabawnym zbiegiem okoliczności Jade zagrała wtedy żonę Draco Malfoya, Astorię, w ostatniej scenie filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci”. Związek Feltona i Gordon trwał siedem lat i był pełen romantyzmu: Felton dedykował jej piosenki, para ma mnóstwo wspólnych zdjęć, a ich rozstanie w 2016 roku było sporym zaskoczeniem dla fanów.

foto: goodhouse.ru

Od tamtej pory Felton ani razu nie mówił publicznie o swoich uczuciach, ale nie powstrzymał też paparazzi przed wykonywaniem swojej pracy. W sierpniu 2018 r. został kilkakrotnie zauważony z seksowną blondynkę, której imienia dziennikarzom nie udało się ustalić. Jednak od tego czasu Felton przestał pokazywać się z kimkolwiek publicznie. Może po prostu jest dobry w utrzymywaniu tajemnic. W jednym z wywiadów Rupert Grint zażartował, że w młodości między Emmą Watson a Tomem Feltonem istniała pewna sympatia, ale teraz Watson otwarcie mówi, że dobrze się czuje będąc sama, a Felton wspiera swoją przyjaciółkę w tej decyzji.

Ma jednak urocze psy i gitarę.

foto: goodhouse.ru

Matthew Lewis (Neville Longbottom)

Spójrzcie tylko na nich! Oto ktoś, kto bardzo się zmienił w ciągu lata! Lewis zmienił się z uroczego, pyzatego chłopca w wytatuowanego przystojniaka. W 2018 r. poślubił Angelę Jones, którą poznał na imprezie poświęconej „Harry'emu Potterowi” w 2016 r.

foto: goodhouse.ru

Lewis oświadczył się swojej ukochanej w 2017 roku, cztery miesiące po jej rozwodzie. Od tego czasu dzielą uśmiechy, psy i szczęśliwe lata razem.

foto: goodhouse.ru

Daniel Radcliffe (Harry Potter)

foto: goodhouse.ru

A jak wygląda życie miłosne głównego bohatera? Daniel ma się całkiem dobrze. Obecnie spotyka się z aktorką Erin Darke, którą poznał na planie filmu „Na śmierć i życie”. Jak twierdzi Radcliffe, wydarzyło się to niemal od razu. „Poznaliśmy się na planie i od razu zakochaliśmy się w sobie. Od razu wiedziałem, że podoba mi się. Wiesz, kiedy czujesz więź z osobą - i jest ci niezwykle łatwo rozmawiać z nią. To była właśnie taka sytuacja”.

Rupert Grint (Ron Weasley)

Kolejny przyjaciel chłopca, który przeżył, jest nieżonaty. Wygląda jednak na to, że to nie potrwa zbyt długo. Rupert od dłuższego czasu spotyka się z aktorką Georgią Groom. Paparazzi regularnie widują ich razem.

foto: goodhouse.ru

Niedługo po jubileuszu aktor wyznał: „Skończyłem 30 lat i to jest dziwne. Nie czuję się na swój wiek. Ale chciałbym się ustatkować i mieć dzieci. Czy nazwałbym swojego syna Ron? To piękne imię, ale prawdopodobnie nie. Trudno jest znaleźć imię, które pasowałoby do nazwiska Grint. Córce, która urodziła się w maju 2020 r., nadano imię Wednesday.

Emma Watson (Hermiona Granger)

foto: goodhouse.ru

Chociaż Emma twierdzi, że dobrze się czuje sama, od pewnego czasu widuje się ją w towarzystwie przedsiębiorcy Williama „Macka” Knighta. Mack jest bardzo skromnym facetem i to właśnie podoba się Emmie. Jednak para podobno się rozstała i w 2018 roku Emma zaczęła spotykać się z aktorem Cordem Overstreetem, a następnie z przedsiębiorcą Brendanem Wallace'em.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru