Freddie Mercury pewnie uśmiecha się teraz szeroko w niebie.

W kinach jest film biograficzny o życiu wokalisty Queen, a w internecie jest film małej fanki śpiewającej „Bohemian Rhapsody”. Mała Holly Lee ma tylko 3 lata, ale zna cały tekst tego uwtoru i cały czas go śpiewa.

foto: inspiremore

Mama Holly, Charlene McMahon, mówi, że pierwszy raz córka usłyszała ten utwór podczas jazdy autem 3 miesięcy wcześniej.

Charlene mówi: „Była znudzona, a ja chciałam ją zabawić. To 1 utwór, do którego znam słowa, więc zacząłam śpiewać. Od tego czasu uwielbia oglądać i śpiewać. Ogląda film ok. sześciu razy na tydzień i śpiewa utwór cztery razy na dzień.”

foto: inspiremore

Któregoś września Charlene była w aucie z Holly oraz rocznym synem, Ruaridh Lee, czekając na ich tatę. Charlene wyjęła telefon i nagrała Holly, a ten film jest niezwykle uroczy.

„Podskakuje, śpiewa i stara się wypowiadać wszystkie głosy - wysokie i niskie” - mówi Charlene. „To zabawne, gdy śpiewa słowa, jak „potworność”.

foto: inspiremore

Holly była natychmiastowym hitem. Film Charlene na Facebooku udostępniono wiele razy i stale rośnie.

Dumna mama powiedziała: „Ludzie mówią, że są pod wrażeniem, bo zna tekst. To zabawne, bo jest bardzo nieśmiała. Jeśli ktoś spyta ją o zaśpiewanie, nie zrobi tego… Lubi śpiewać w domu, ale nie przed obcymi”.

Holly śpiewa piosenkę, którą nazwała „piosenką Galileo”, nim umiała wymówi jej tytuł, i nawet zaśpiewała refren.

foto: inspiremore

Świetne! Holly, nie jesteśmy godni!

Charlene mówi, że Holly czeka na nowy film Queen, i choć uwielbia fakt, że jej córka kocha śpiewać, wciąż ma nadzieję, że będzie robiła coś lepszego dla szkockiej dziewczyny np. taniec góralski. Cokolwiek zrobi, jesteśmy pewni, że będzie to epickie.

Source: rumble.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com