Liz Mitten Ryan prowadzi wyjątkową stadninę koni o nazwie Equinisity Retreats, 130 hektarów lasów, wzgórz, jezior, rzek, na których konie mogą swobodnie się poruszać. Jej konie uczestniczą w pomaganiu ludziom w nauce jazdy i uzdrawianiu różnych dolegliwości zdrowotnych.

„Te konie są wyjątkowe, ponieważ wszystkie stanowią jedną rodzinę i wychowywały z miłością i swobodą życia, taką, jaką mają dzikie konie, jednocześnie mając głęboką więź i komunikację z ludźmi” – wyjaśnia Liz.

Na tym konkretnym wideo konie właśnie zjadły duży posiłek i postanowiły się zrelaksować. Odpoczywają, leżąc w stodole i, będąc zwierzętami, i głośno przetrawiają swoje jedzenie. Konie słodko chrapią i raz za razem puszczają „bąki”!

Liz mówi, że konie mają dostęp do dużej stodoły, drzwi której są zawsze otwarte, co jest dobrą rzeczą, zwłaszcza gry zwierzęta uwalniają gazy! Mogą przyjść, odpocząć i wyjść, kiedy chcą, jednak zawsze wolą przebywać tam razem.

Oglądanie tej rodziny koni relaksujących się i niemartwiących się o nic jest bardzo śmieszne. Liz wyjaśnia, że ​​sfilmowała to „dla zabawy i aby pokazać, jak zrelaksowane i szczęśliwe są te konie. Mogą wygodnie leżeć i spać w stodole pełnej gości, ponieważ są kochane i bezpieczne”.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com