Niestety w dzisiejszych czasach wiele par ma problemy z zajściem w ciążę. Tak też było w przypadku Sarah z Ohio, która bardzo długo wraz z mężem starała się o dziecko. Po długim czasie starań nie stracili nadziei i… udało się! Wkrótce urodził im się długo wyczekiwany synek.

Radości nie było końca. Para uważała to za prawdziwe błogosławieństwo, mimo że zawsze marzyli o większej rodzinie, cieszyli się z tego, co mają. Nieoczekiwanie okazało się, że Sarah znowu jest w ciąży! I to nie z jednym, a z dwójką dzieci! Po licznych badaniach i kontrolach okazało się, że bliźniaki dzielą ze sobą worek owodniowy. To bardzo rzadki przypadek!

Dla bezpieczeństwa Sarah większość ciąży spędziła w szpitalu i czekała na zaplanowaną cesarkę.

Na początku 34. tygodnia w końcu nadszedł ten dzień!

Po wykonaniu cięcia i wyjęciu bliźniąt ze środka zapada głucha cisza. Każdy na sali przeżył właśnie szok. Bliźniaczki trzymały się za rączki!

Bill and Sarah Thistlethwaite, were once told they might not be able to have children. But the Ohio couple recently…

Publiée par Things That Matter sur Samedi 13 décembre 2014

Dzień narodzin dziecka zawsze jest dla rodziców wyjątkowy, ale w tym przypadku, aż trudno pomyśleć, jak bardzo cieszyli się rodzice Jenny i Jillian!

Rodzice przyznają, że między dziewczynkami jest wyjątkowa więź. Uwielbiają być koło siebie i robić rzeczy w tym samym momencie.

foto: google

Więź między bliźniętami jest naprawdę cudowna! Mamy nadzieję, że będą rosły zdrowe i silne!

Główne zdjęcie: google.com