Wszyscy ludzie są różni i każdy z nas ma swoje zalety i wady. Jednak od czasu do czasu spotykamy osoby, z którymi nie tylko trudno się porozumieć, ale z którymi relacje mogą być dla nas nieprzyjemne, a nawet toksyczne.

Drażnienie i prowokowanie innych mają we krwi. Znajomi nie lubią zapraszać ich na spotkania, nie chcą mieć z nimi wspólnych interesów, a czasem nawet szczerze ich nienawidzą. Astrologowie zauważyli, że takich dokuczliwych ludzi jest znacznie więcej wśród wybranych znaków zodiaku.

Lew

Lwy są pozbawionymi zasad i raczej szorstkimi przedstawicielami koła zodiaku. Lew to być może najbardziej toksyczny ze znaków zodiaku, a wszystko dlatego, że każdy Lew uważa się zawsze za „mistrza sytuacji”. Ludzie spod tego znaku są szczerze przekonani, że wszystko powinno być tak, jak chcą.

Jeśli coś pójdzie nie po ich myśli, są gotowi osiągnąć to, czego chcą, wywołując skandal. Bywa, że Lwy są denerwujące, czasem przykre, a czasem po prostu nie do zniesienia. Jednocześnie warto zauważyć, że, mimo wszystko, można się z nimi dogadać. Horoskop radzi, aby nie mieszać się w ich sprawy, i, jeśli to możliwe - delikatnie się z nimi obchodzić, lub po prostu je ignorować.

Waga

Wagi mogą wydawać się trochę niewiarygodne, częściej - niedbałe i szalenie zdezorganizowane. Jest to bardzo denerwujące dla innych, za to same Wagi szczerze wierzą, że są miłe i przyjaźnie nastawione do innych. Z reguły, przedstawiciele tego znaku snują intrygi tak często, że sami nie postrzegają tego już jako czegoś niezwykłego.

Koziorożec

Koziorożec jest zbyt praktyczny, ta cecha przejawia się w jego zachowaniu tak widocznie, że doprowadza innych do mdłości. Ten znak może być również okrutny, surowy i szczery do bólu, tak, że swoimi słowami może zranić każdego. Koziorożce uważają, że tylko one mają rację, inna opinia po prostu nie istnieje i otwarcie ją ignorują.

Jeśli spróbujesz im udowodnić, że się mylą, spodziewaj się skandalu. Będą iść po trupach, aby osiągnąć swój cel. Jednak pod pozorami bezkompromisowości, pod znakiem Koziorożca kryje się osoba godna zaufania i zasługująca na pozytywne uczucia. Horoskop mówi, że trzeba tylko znaleźć do nich odpowiednie podejście.

Główne zdjęcie: volkovysk.by