Ta niesamowita historia wydarzyła się w Kolorado.

Kiedy pani Page adoptowała chłopca, a rok później dziewczynkę, nie mogła nawet myśleć, że te dzieci są rodzeństwem.

foto: laykni.com

Po tym, jak kobieta rozwiodła się z mężem, postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Zmieniła miejsce zamieszkania, pracę i środowisko. Zaangażowała się w działanie kościoła i zaczęła pracować jako opiekunka w ośrodku, w którym mieszkają dzieci porzucone przez rodziców.

foto: laykni.com

Początkowo ta praca bardzo ją przygnębiała, było jej ciężko. Ale stopniowo zaangażowała się i zakochała w tym procesie. Wkrótce kobieta zdała sobie sprawę, że chce adoptować dziecko z tego centrum. Miało 4 dni od urodzenia. Matka go porzuciła, podczas ciąży była bardzo uzależniona od narkotyków. Na szczęście nie wpłynęło to na zdrowie dziecka.

foto: laykni.com

Pani Page pobjęła opiekę nad chłopcem. Nadała mu imię Grayson, podczas gdy wszystkie służby społeczne szukały jego prawdziwych rodziców. Poszukiwania zakończyły się niepowodzeniem, a kobiecie zostały przekazane dokumenty do adopcji. Grayson oficjalnie został jej synem.

Ale to nie koniec historii. Kilka dni później do pani Page zadzwoniono i poproszono o zabranie kolejnego dziecka z centrum. Rodząca kobieta zostawiła dziewczynkę w tym samym szpitalu. Kobieta uznała, że powinna zabrać to dziecko.

Pani Page w końcu poznała dziecko. A najbardziej zadziwiające było to, że do małej rączki przymocowano bransoletkę z tym samym nazwiskiem rodzica co i Graysona.

foto: laykni.com

Kobieta znalazła adres biologicznej matki Hanny (tak nazwano dziewczynkę) i spotkała się z nią. Ta powiedziała, że nic nie wie o swoim synie i spodziewa się trzeciego dziecka.

foto: laykni.com

Katie Page poinformowała o tym swojego kustosza, który przeprowadził serię inspekcji i potwierdził, że chłopiec i dziewczynka są krewnymi.

foto: laykni.com

Cóż, to dalej nie koniec historii.

Ponieważ niezręczna matka porzuciła również trzecie dziecko. A Katie Page już stara się o opiekę.

- Wkrótce moja duża rodzina stanie się kompletna! - uśmiecha się szczęśliwa Page.

Główne zdjęcie: laykni.com