Ta mała kilkuletnia dziewczynka uratowała swoich rodziców oraz dwuletniego brata przed śmiercią w płomieniach.

Dzisiaj opowiemy Wam historię o 6-letniej dziewczynce Madalyn Karlbon z USA, która stała się prawdziwą bohaterką.

foto: laykni.com

Pewnego wieczoru wszystkie członkowie rodziny jak zwykle poszli spać. Jednak o 2 w nocy Madalyn obudziła się przez to, że jej oczy i gardło intensywnie i silnie piekły. Kiedy dziewczyna podniosła się z łóżka, to zdała sobie sprawę, że dom jest wypełniony dymem. Jakieś kilka minut później włączył się alarm przeciwpożarowy.

Mama miała mocny głęboki sen i spała z dziećmi w pokoju. Po wielu próbach Madalyn nie mogła jej obudzić. Więc pobiegła na drugie piętro, gdzie spał jej ojciec. Tuż po przebudzeniu ojciec natychmiast wyprowadził wszystkie dzieci na ulicę, a potem wrócił do domu po żonę. Dzięki temu, że dziewczynka świetnie poradziła sobie w tej sytuacji, wszyscy członkowie rodziny mogli opuścić płonący dom na czas.

foto: laykni.com

Gdy jednostki straży pożarnej przybyły na miejsce zdarzenia, to stwierdzili, że wybuchła kuchenka, stóra znajdowała się w kuchni. To było powodem powstania ognia.

Pożar prawie całkowicie znisczył dom i uległ całkowitemu zniszczeniu, a rodzina przez jakiś czas musiała zamieszkać w hotelu. Ale mimo wszystko jej członkowie są szczęśliwi z tego, że wszyscy przeżyli ten pożar. Są również niezmiernie okazują córce wdzięczność za uratowanie im życia. Dziś jest ona uważana za prawdziwą bohaterkę!

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com