Humoryści aktywiści praw zwierząt nadali mu przydomek Frankenkot i nie jest to zaskakujące: wygląd ma demoniczny. Małe zwierzę jest zupełnie inne niż jego własny gatunek. Ma parę dodatkowych uszu w stadium zalążkowym. Niestety, jakby tego było mało, stracił jedno oko.

Na szczęście Frankie okazał się prawdziwym wojownikiem i nie chce nawet myśleć, że nie wszystko z nim w porządku. Nauczył się żyć na tym świecie, radzić sobie z tym, co ma.

foto: optim1stka.ru

Pokochali go za jego wytrzymałość i wesoły charakter. A potem zabrali do domu.

foto: optim1stka.ru

Teraz jest ktoś, kto się nim opiekuje.

Znaleźli kociaka z czterema uszami poza miastem, niedaleko osiedla. W gnieździe był inny kociak, a matki nie znaleziono. Właściciele domu przyznają, że były inne kocięta, ale zostały porwane przez dzikie zwierzęta, albo stało się coś innego.

foto: optim1stka.ru

Ludzie zabrali ich do siebie.

Dopóki nie mogli dostać się do schroniska, aby maluszki były leczone i znaleziono dla nich rodziny, oni je karmili i opiekowali się na miejscu.

foto: optim1stka.ru

Pierwszą rzeczą, na którą ludzie patrzą, gdy widzą Frankiego, jest para dodatkowych małych uszu.

Ale to nie wszystko:

  • niewłaściwe zwarcie, więc pyszczek kota wygląda źle. Dolne kły uszkodziły górną szczękę, konieczna była operacja, aby skorygować ich rozmiar;

  • do schroniska trafił z dwoma oczami. Kiedy jedno był w stanie zapalnym, już nie można było je uratować, musiało zostać usunięte;

  • kolejny problem - chore kolana tylnych łap uniemożliwiają mu chodzenie jak zwykłym kotom.

Lekarze pamiętają, jak do nich trafił Franki. Schroniska są zawsze wypełnione, przepływ porzuconych zwierząt nie maleje. Po usunięciu oka musieli poszukać czasowych właścicieli dla kota, aby zajęli się nim w ten trudny okres. Ale maluszek zauroczył, był taki radosny, słodki i ciekawski.

Mimo problemów zdrowotnych nie męczy go odkrywanie świata. Zapasowa para uszu, jak się okazało, wzmacnia dźwięk, lekko go zniekształca, a kotowi ciężko jest, gdy wokół jest głośno. Jedno oko nie przeszkadza mu w orientacji w ciągu dnia, ale jego widzenie w nocy ucierpiało, więc nie jest tak dobry w poruszaniu się w nocy.

foto: optim1stka.ru

Na szczęście tylne łapy nie sprawiają mu fizycznego bólu, chodzi i skacze dość energicznie.

Ale ze zwarciem jest problemem. Je tylko mokrą karmę, sucha karma nie jest dla niego dostępna.

foto: optim1stka.ru

Najciekawszą rzeczą dla Frankiego jest zasadzka na nogi właścicielki. Obserwuje ulubione kroki kiedy rano idzie do kuchni, żeby napić się kawy. Wskakuje na nogę i prosi się na ręce. Ale kiedy właścicielka pochyla się, przyciska uszy do głowy i ucieka, by za minutę powtórzyć swój piracki wypad..

Zmęczony kot kładzie się, by zasnąć, ale ciągle patrzy z ukosa: co się dzieje na jego własnościach?

foto: optim1stka.ru

Tę bezczelność łatwo wybaczyć, tak słodkie jest to zwierzę.

Właściciele twierdzą, że jest trochę głupkowaty, ale łatwo to rekompensuje swoją serdeczną naturą:

foto: optim1stka.ru

foto: optim1stka.ru

nawet sympatię psów zdobył bez najmniejszego wysiłku. On sam jest jak pies: czuje nastrój i zawsze pojawia się w pobliżu.

Główne zdjęcie: optim1stka.ru