Duet 2 cudownych i delikatnych głosów Eda Sheerana oraz Andrea Bocelliego, może być dla wielu z was zaskakujący ze względu na ogromne ich różnice, ale jest to prawda i ten duet naprawdę się wydarzył i wyszedł przepięknie.

Na pewno każdy z Was wie kim jest Ed Sheeran i na pewno każdy z Wam zna jego najpopularniejsze hity, takie jak „A Team”, „Thinking out loud”, „Shape of you” o oczywiście "Perfect". Ten utwór stał się ogromnym hitem, po tym jak Ed wydał go jako kolejny miłosny singiel w dodatku pasujący do zagrania na ślubach. Ta piosenka była idealna zanim wydarzył się ten duet, ale po tym gdy do piosenki dołączył Andrea Bocelli stała się jeszcze piękniejsza.

Na poniżej przedstawionym nagraniu widać Eda Sheerana łączącego siły z chyba najpopularniejszym tenorem świata, Andrea Bocelli, którego z pewnością nie musimy Wam przedstawiać. Tenor ma 59 lat i zaprosi od znacznie młodszego Eda do swojego domu we Włoszech oraz prywatnego studia nagraniowego aby wspólnie z nim wykonać utwór Eda „Perfect”.

Ed śpiewa 1 zwrotkę utworu w języku angielskim, a następnie Andrea śpiewa dalej w języku włoskim. Tytuł piosenki pasuje całkowicie do brzmienia tego duetu.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: chwilesloneczne.blogspot.com