Z reguły na takie przemiany przychodzą dorośli, a głównie kobiety. Mają wiele problemów, które rozwiązują poprzez transformację. Ale zdarza się też, że dzieci również przychodzą po zmiany. Tak i George naprawdę chciał zmiany.

foto: laykni.com

Dziecko ma zaledwie dwa lata, do stylistów przyprowadziła go mama. Chociaż nie jest jeszcze zbyt dobry w mówieniu, wszystko rozumie. Chłopiec ma jeden problem: ma bardzo kręcone włosy, a jego głowa wygląda jak dmuchawiec.

foto: laykni.com

Wygląda uroczo i zabawnie, ale po pierwsze nie jest łatwo pielęgnować taką fryzurę, a po drugie dzieci, a czasem dorośli, nieustannie śmieją się z chłopca. Doświadczenie kpiny raczej nikogo nie uczieszy - ani dzieci, ani dorosłych, a wszystko również może doprowadzić do kompleksów w przyszłości.

foto: laykni.com

Styliści zrozumieli powagę sytuacji i obiecali pomoc.

Zdecydowano zgolić większość tego „dmuchawca”.

foto: laykni.com

Mimo swojego wieku dziecko odpowiedzialnie siedziało na krześle i nie przeszkadzało w pracy fryzjerów.

foto: laykni.com

Skronie i tył głowy zostały całkowicie ogolone, włosy pozostawały tylko w ciemieniowej i czołowej części głowy. Ta fryzura jest bardzo stylowa i idealnie pasuje do George'a.

foto: laykni.com

Kiedy matce pokazano jej syna, była bardzo zadowolona, teraz jej dziecko będzie bardzo stylowe i nikt nie odważy się go wyzywać i śmiać się z niego. George również był zadowolony, nawet krzyknął „wow!”, kiedy zobaczył swoje odbicie.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com