To mieszkanie w jednej z dzielnic Londynu jest uważane za jedno z najpopularniejszych według pośredników w handlu nieruchomościami. Ale do tej pory nikt je nie kupił.

foto: lemurov.net

Nieruchomość ma bardzo korzystną lokalizację - do najbliższej stacji metra można dojść w zaledwie 4 minuty. A cena przystępna dla Londynu od razu wzbudza zainteresowanie.

foto: lemurov.net

To prawda, że szybko zanika, gdy potencjalni nabywcy dowiadują się o powierzchni mieszkania, która wynosi zaledwie 10 m2. Co zmieści się w tak skromnym mieszkaniu?

foto: lemurov.net

Pośrednicy okreslają mieszkanie jako kawalerkę z otwartą kuchnią. Ale w rzeczywistości na takim obszarze wszystko znajduje się jednocześnie - kuchnia, sypialnia i salon. Leżąc na łóżku, całkiem możliwe jest sięgnięcie po szafkę kuchenną.

foto: lemurov.net

Mała łazienka ledwo pozwala się odwrócić, ale przyciąga uwagę jasnymi zasłonami. Pewnie poprzedni właściciel próbował jakoś ożywić wnętrze.

foto: lemurov.net

Szafa w takim miejscu nie jest zapewniona, dlatego do przechowywania ubrań i butów będziesz musiał użyć haczyków znajdujących się na drzwiach.

foto: lemurov.net

Ale takie małe mieszkanie ma też zaletę - jest bardzo cicho, ponieważ nie ma sąsiadów ani na górze, ani po bokach.

Na razie pośrednicy jedynie chwalą londyńskie mieszkanie zainteresowanym i czekają na nowego właściciela.

Główne zdjęcie: lemurov.net