Fani serialu „Seks w wielkim miescie” wciąż musza trochę poczekac – sądząc po tym, jak aktywnie trwają prace nad kontynuacją serii „The Story Continues”, na premiere nie musimy czekac dlugo. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z kręcenia serialu, w których Sarah Jessica Parker, Christine Davis i Cynthia Nixon kręciły scenę pikniku w parku.

foto: spletnik.ru

Aktorki zachowywały się tak naturalnie, że wydawało się, że naprawdę spotkały się w prawdziwym życiu, aby porozmawiać. Jednak nie jest im trudno grać przyjaciół: podczas pracy nad serialem i dwoma filmami bardzo się zbliżyły i naprawdę się zaprzyjaźniły. Relacje przyjacielskie nie nawiązały się Kim Cattrall, która była czwartą przyjaciółką w ich firmie. Aktorka nie bierze udziału w kontynuacji serialu, zamiast tego pojawi się nowa bohaterka, grana przez Nicole Ari Parker.

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

Stylistka oryginalnego serialu Patricia Field, która zajmowała się strojami głównych bohaterów, nie przystąpiła do pracy nad nowym serialem. A to, zdaniem fanów „Seksu”, było dużym mankamentem. Sieć żartuje, że strój Nixon i obrus zostały uszyte z tej samej tkaniny.

Kontynuacja legendarnego show będzie składać się z 10 odcinków po 30 minut każdy. Fabuła serialu nadal będzie koncentrować się na Carrie Bradshaw, Mirandzie Hobbs i Charlotte York, które mieszkają na Manhattanie i są bliskimi przyjaciółmi.

Pierwsze kadry z serialu można już zobaczyć w nowej reklamie HBO.

Główne zdjęcie: spletnik.ru