Znaki zodiaku przedstawiają 12 typów cech osobowości ludzi. Parę z nich perfekcyjnie się kompletuje, natomiast inne nie portafią znieść swojego towarzystwa. To zrozumiałe – przykładowe relacje to takie, w których kochankowie wspaniale się uzupełniają, dopomagają sobie, znają swoje potrzeby, lecz także wzajemnie portafią się sobą zachwycać. Są dla siebie wyzwaniem oraz napędem rozkwitu. Które znaki zodiaku nigdy nie dadzą rady stworzyć perfekcyjnej relacji? Przekonaj się sam! Oto znaki, tworzące najbardziej zharmonizowane duety! Przeanalizuj, czy twoja relacja ma potencjał na przetrwanie.

Czy twoja relacja da radę przetrwać? Mnóstwo rewelacji zdołasz dowiedzieć się z horoskopu. Twój znak zodiaku wpływa na niejedno twoje zachowanie, pogląd oraz wadę. To mówi nam astrologia, a zatem sztuka, opierająca się na wierzeniu w sens układu gwiazd. Wykonaliśmy dla Was nieduży wykaz znaków zodiaku, najlepiej dogadujących się ze sobą dogadują oraz tworzących najbliższe ideałowi relacje.

Znaki zodiaku – w którym znaku się urodziłeś?

 1. Wodnik (20 styczeń - 18 luty)
 2. Ryby (19 luty - 20 marzec)
 3. Baran (21 marzec - 19 kwiecień)
 4. Byk (20 kwiecień - 20 maj)
 5. Bliźnięta (21 maj - 21 czerwiec)
 6. Rak (22 czerwiec - 22 lipiec)
 7. Lew (23 lipiec - 22 sierpień)
 8. Panna (23 sierpień - 22 wrzesień)
 9. Waga (23 wrzesień - 22 październik)
 10. Skorpion (23 pażdziernik - 21 listopad)
 11. Strzelec (22 listopad - 21 grudzień)
 12. Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń)

foto: gazetakrakowska.pl

1. Wodniki są osobami pomysłowymi, oryginalnymi oraz niezwykle niezależnymi. Z istoty są zdane na niejaki typ samotności – nierzadko odczuwają niezrozumienie oraz niedocenienie. Wodniki ponadto są czasem osobami bezkompromisowymi, jeżeli ich dobra opinia o kimś zostanie naruszona, już nigdy się do tej osoby nie przekonają.

Kto najlepiej dogadałby się z Wodnikami? W pierwszej kolejności na pewno inne Wodniki, ponieważ wymagają one charyzmatycznej oraz fascynującej osoby towarzyszącej im przez życie. Jeżeli ich partenr ma w sobie dużo charyzmy, bardzo dużo mu przebaczą. Wodniki są najlepszymi przyjaciółmi Baranów oraz Byków. Raki potrafią umiejętnie uciszać Wodniki.

foto: gazetakrakowska.pl

2. Ryby są osobami wyjątkowo artystycznymi, delikatnymi, wrażliwymi oraz przeczulonymi jeśli chodzi o nich samych. Jeżeli zostana przez kogoś skrytykowane to będą pamiętały to przez bardzo długo. W swoich związkach wymagają wytrwałości pozwalającej im na czucie się niezagrożonym. Jeżeli szukają admiracji, stałej miłości oraz ciągłego podziwu, mogą to dostać od Raków, Koziorożców oraz Skorpionów. Ryby również dobrze dogadują się z własnym znakiem.

foto: gazetakrakowska.pl

3. Barany są osobami aktywnymi, upartymi, zaangażowanymi, łaknącymi kariery oraz towarzyskimi. Barany usychają będąc w relacji ze spokojnymi znakami zodiaku. Barany potrzebują ciągłego pobudzania, bo inaczej nie mogą wytrzymać znudzenia, aczkolwiek czasem niewątpliwie wymagają także odprężenia oraz odciszenia. Z innej strony Barany są osobami niezwykle lojalnymi. Jeżeli podejmą jakąś ważną decyzję, nie zrezygnują z niej ot tak. Barany świetnie dogadują się z Wagami, Skorpionami oraz Strzelcami.

foto: gazetakrakowska.pl

4. Byki są osobami zmysłowymi oraz niezwykle zapalczywymi. Kochają bawienie się, zapał oraz żarliwość. Nie potrafią żyć bez kontaktu z innymi ludźmi. Zazwyczaj są otoczone wianuszkiem adoratorów oraz przyjaciół. Pozostałe znaki zodiaku w głębi duszy zdają sobie sprawę iż to z Bykami zabawa będzie najlepsza. Bykom imponują przeciwieństwa, lecz nie przesadnie. Mają dobre relacje z Pannami oraz Koziorożcami.

foto: gazetakrakowska.pl

5. Bliźnięta są osobami empatycznymi, aczkolwiek niestałymi. Charakteryzują się dwojaką naturą. Pragną zarazem przygód, jak i stabilności. Wymagają pokaźnej ilości zainteresowania, aby poczuć się właściwie docenionymi. Bliźnięta są bardzo niezależne, dzięki czemu rzadko kiedy dobrze radzą sobie z nudą oraz relacją z jedną osobą. Bliźnięta świetnie dogadują się z resztą Bliźniąt. Świetnym dopełnieniem do nich są jednakże Wagi.

foto: gazetakrakowska.pl

6. Raki są osobami rodzinnymi, wrażliwymi oraz prędko przywiązującymi się. Nie garną się do przemian, nigdy nie zdradzą. Jednkaże czasem, w napływie nadmiernego podekscytowania, zachowują się całkowicie nieobliczalnie. Ich słaba strona to bardzo małe ilości wiary w siebie. Czasem piorunuje je strach, co sprawia, że wynik nie jest dla nich zadowalający. Całe szczęście, że im są starsze, tym bardziej sobie z tym radzą. Raki perfekcyjnie rozumieją się z Wagami, Koziorożcami oraz Rybami.

foto: gazetakrakowska.pl

7. Przywódcze Lwy muszą wiedzieć, iż to one sprawują władzę w związku. Lwy czasami są osoabmi uzależnionymi od fascynacji. Pragną zachwytu oraz przewodnictwa. Wszystkie znaki zodiaku, pragnące związać się z Lwami muszą zdać sobię sprawę z tego, iż Lwy na pierwszym miejscu zawsze stawiają siebie samych. Lwy nie zrezygnują ze swojej osoby, albowiem mogłoby to spowodować dosłownie depresję. W tym samym czasie, Lwy potrafią uszanować silniejszych rywali oraz docenić ich. Z kim Lwy mają najlepsze relacje? W pierwszej kolejności z innymi Lwami (stworzą zapaloną, chociaż ciężką relację), z Wagami, Koziorożcami oraz Strzelcami.

foto: gazetakrakowska.pl

8. Panny są osobami ułożonymi oraz pragmatycznymi. Kochają życie oraz noszą w sobie ogromną pasję, lecz potrafią nad nią panować. Panny to sumienni oraz odpowiedzialni pracownicy, podchodzącymi do swoihc profesji w sposób niezwykle ambitny. Panny są znane z tego, iż zazwyczaj są osobami introwertycznymi, nie lubiącymi mówić o tym, co czują, oraz nie ufającymi zbyt wielu osobom. Panny są bardzo trudne do zdobycia. Z kim Panny tworzą najlepsze relacje? Najlepsze relacje Panny nawiązują z Bykami, Koziorożcami oraz innymi Pannami.

foto: gazetakrakowska.pl

9. Wagi są osobami stabilnymi, aczkolwiek mają w sobie bardzo wiele pasji. Drobiazgowo rozwiązują zagadnienia, posiadają wyśmienitą pamięć, zazwyczaj posiadają także zmysł artystyczny. W wyniku tego, iż posiadają w sobie mnóstwo różnorodnych cech, nie lubią zbytnio znaków, które są w jakikiś sposób radykalne. Budują świetne relacje z Wodnikami, Rakami, Bliźniętami oraz Strzelcami.

foto: gazetakrakowska.pl

10. Skorpiony są osobami tajemniczymi, nieufnymi, a równocześnie namiętnymi oraz pełnymi zapału. Pragną żyć z całych sił, lecz preferują wyglądac jak takie, które nie chcą się pokazywać. To przedziwne powiązanie cech konfuduje czsami resztę znaków. Dlatego też Skorpiony najlepsze relacje tworzą z innymi Skorpionami. Tylko one portafią je zrozumieć. Dla Skorpionów właściwe są też Koziorożce oraz Ryby.

foto: gazetakrakowska.pl

11. Strzelce są mieszanką wymyślności z interesownością. Strzelce nie są w stanie ustać długo w tym samym miejscu. Pragną ostawać względy oraz odznaczenia, lecz równocześnie czarująją je wzorce niepowiązane z prawdziwym pożytkiem. Prócz tego Strzelce uwielbiają pielęgnować obszar fizyczny. Są często doskonałymi sportowcami. Jednakże o wiele bardziej wolą oni sferę duchową, do której – chociażby tak im się wydaje – nie posiadają łatwej dostępności. Dodając do tego fakt, iż Strzelce uwielbiają dobrą zabawę, otrzymamy wizerunek wypełniony różnymi barwami oraz sprzecznościami. Z kim Strzelce tworzą njalpesze relacje? Strzelce tworzą dobre relacje z Bykami, Pannami oraz Rybami.

foto: gazetakrakowska.pl

12. Koziorożce są osobami zasadniczo często postrzeganymi jako skąpigrosze, pragnący osiągnąć sukces. Są osobami interesownymi oraz szukającymi wśród siebie ludzi, którzy będą w stanie pomóc im w osiągnięciu korzyści. Zazwyczaj podoba im się bardziej dosyć nużący sposób życia. Równocześnie Koziorożce są często osobami niepewnymi siebie, wskutek czego budowanie z nimi jakichkolwiek relacji może być nieco problematyczne. Z kim Koziorożce tworzą njalepsze relacje? Koziorożce świetnie dogadują się z Pannami, Rakami oraz Rybami.

Główne zdjęcie: google.com