Pewna bardzo utalentowana dziewczyna pokazała światu swoje prace, które tworzy ze starych desek. Piękna rękodzielniczka zdobyła popularność i uznanie dzięki internetowi. Zdjęcia efektów swojej pracy zamieściła na swoim blogu. Jej prace spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez użytkowników mediów społecznościowych. Dziś jej klientami jest wiele znanych osób z różnych części świata. Jaki jest jej sekret?

Zaciekawiła nas ta historia, więc postanowiliśmy opowiedzieć o tej utalentowanej dziewczynie.

Drewniane blaty w mozaikowe wzory, ciekawe tace, deski do krojenia, kreatywne ramki do zdjęć, a nawet obrazy zachwycają i fascynują swoją niepowtarzalnością oraz kunsztem wykonania, który można wyczuć w każdym dziele.

Blaty drewniane

To efekt prób i błędów oraz eksperymentów z materiałem, który zbierała przez całe lato. O dziwo, na ten oryginalny pomysł wpadła z nudów!

Utalentowana absolwentka Pratt Institute w Nowym Jorku postanowiła wykorzystać swój twórczy potencjał i założyć własną firmę zajmującą się budowaniem domków na drzewie.

foto: umbrella.green

Zaczęła od małych rzeczy – od zbierania starych desek. Kiedy nadeszła zima, musiała odłożyć na później robienie domków.

Aby nie umrzeć z nudów, z desek ułożyła mozaikę. Proces ten był tak ekscytujący, że stworzyła oryginalny blat inspirowany wzorami patchworkowych kołder.

foto: umbrella.green

„Na moją twórczość duży wpływ mają południowe korzenie moich rodziców” – opowiada dziewczyna. Stan Alabama, z którego pochodzi, słynie z tworzenia wspaniałych kołder. Od dziecka fascynowało ją piękno tych klasycznych przykładów rzemiosła ludowego.

foto: umbrella.green

„Patchwork” można przetłumaczyć jako „składanie z kawałków” . Dziewczyna poświęciła wiele uwagi do tworzenia każdego dzieła.

foto: umbrella.green

W tej chwili ma wiele zamówień na unikalne blaty. Lubi wymyślać różne schematy, dobierać różne odcienie drewna.

foto: umbrella.green

Te stoły zdobią słynny sklep z butami designerskimi.

foto: umbrella.green

Mozaika drewniana to ekskluzywna dekoracja do domu. Daje poczucie ciepła i naturalności. Jest to również trwały materiał, który jest łatwy do czyszczenia i nie blaknie.

foto: umbrella.green

Ten ekologiczny materiał nadaje się nie tylko do dekoracji domów, ale także wnętrz restauracji, hoteli, biur i sklepów.

foto: umbrella.green

Czas jakby się zatrzymuje, kiedy patrzysz na takie ręcznie robione piękno!

foto: umbrella.green

Świetne rozwiązanie na wezgłowie łóżka. Uwielbiam zapach naturalnego drewna.

foto: umbrella.green

To jest po prostu wspaniałe! Pewnie każdy by chciał mieć taką tacę jak ta.

foto: umbrella.green

W takich rzeczach, wykonanych ludzkimi rękami, można poczuć duszę! Jeśli masz stare, niepotrzebne deski i chęć stworzenia własnoręcznie niepowtarzalnych rzeczy, nie odkładaj inspiracji na później. Realizuj swoją kreatywność i twórz. To jest takie cudowne!

Główne zdjęcie: umbrella.green