Chcemy od razu Cię ostrzec, że informacje, które przeczytasz poniżej, mogą odwrócić Twoje myślenie, niezależnie od Twojego pragnienia. Dlatego zalecamy, abyś był bardzo ostrożny i skupiony przed dalszą lekturą.

O czym myślisz przed snem? Jakie myśli masz w głowie?

Założę się, że nie zdajesz sobie sprawy, że to, jak się czujesz rano, zależy od twoich myśli przed snem. To, o czym myślisz przed pójściem spać tak naprawdę określa Twoją przyszłość, modeluje Twoje życie jutro.

To jak efekt domina. Reakcja łańcuchowa twoich myśli tworzy obwody neuronowe w mózgu, podczas 8 godzin snu w twojej głowie przetwarzane są informacje, o których nawet nie wiesz. Mówiąc bardzo z grubsza, kiedy śpisz, w twoim mózgu zachodzi proces, który określa twoją jutrzejszą istotę.Od proceus tego zależy:

  •  jak się poczujesz;
  •  czy śpisz, czy nie;
  •  jaki będzie twój nastrój;
  •  ile masz energii;
  •  jak twoje ciało się zregeneruje - szybko lub powoli;
  •  co będziesz robić rano/po południu/wieczorem?

Kiedy się budzisz, masz stuprocentową pewność, że masz nad sobą kontrolę, że podejmujesz decyzje. Ale mylisz się. Przez 8 godzin snu nagrano program, który będziesz śledzić w ciągu dnia, od którego odchodzisz tylko wtedy, gdy niespodziewane wydarzenie, którego nie ma w programie, włamie się do twojego zwykłego i wyważonego życia.

Kiedy dzieje się coś niezwykłego, program gubi się, mózg w ułamku sekundy zostaje przeprogramowany i zaczyna szukać wyjścia z niezwykłej sytuacji.

Ale nie o to chodzi. To, o czym myślisz przed snem, jest ważne w Twojej przyszłości.

Największy problem leży w ludzkiej ignorancji. Zwykły człowiek nie wie, jak działa mózg, nie czuje jego myślenia i generalnie nie wie nic o sobie, poza wagą, wzrostem, liczbą palców na lewej stopie i wielkością klatki piersiowej.

Dlatego wszystko idzie samoczynnie. Po prostu myśli o swoich problemach przed pójściem spać, szukając sposobów ich rozwiązania. A rano wstaje i zaczyna nowy dzień. Który jest już zaplanowany zeszłej nocy.

Na przykład podczas snu mózg przewija następny dzień do najdrobniejszych szczegółów. Jeśli program „widzi”, że ważniejsze jest, abyś był rozproszony, wtedy będziesz rozproszony. Jeśli program chce, abyś był wesoły, powinieneś być. I to nie zależy od twojego pragnienia.

Mózg wybiera ewolucję

Najważniejszą rzeczą dla mózgu i programu, który określa twoją przyszłość, jest jak najlepsze przetrwanie. Pod jednym warunkiem. Jeśli mózg myśli, że potrzebujesz ewolucji.

Jeśli mózg myśli, że ewolucja cię nie potrzebuje, włącza tryb niszczenia. Zaczynasz niszczyć swoje życie. Ciało nie może się zabić, a czas biologiczny mózgu jest obliczany w innych parametrach. Po prostu starzejesz się szybciej, chorujesz bardziej. A jak sprawić, że będziesz się starzeć i szybciej chorować? Bardzo łatwo. Masz zły nastrój, ciągle masz pecha. Jesteś w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Ciągnie cię do alkoholu. Denerwujesz się drobiazgami. Twój mózg powoli cię zabija.

Mózgowi byłoby łatwiej zabić cię szybciej, prawda? Na przykład wyłącz uwagę na autostradzie lub na przejściu dla pieszych. Ale ewolucja wymaga również bezcennych zasobów. Potrzebujesz tak zwanego paliwa. Musisz pomóc opiekować się wnukami, musisz wykonywać pracę. Musisz być buforem między agresywnym środowiskiem a cennym zasobem potrzebnym do rozwoju gatunku.

To wszystko jest bardzo zagmatwane, ale tak właśnie się wydaje. Chodzi o twoją ignorancję. Gdybyś mniej oglądał programy telewizyjne i dowiadywał się więcej o swojej wewnętrznej esencji, wszystko wydawałoby się oczywiste. I wiedziałbyś, że wszystko się liczy. Każda drobiazg i każda myśl w twojej głowie. Właściwie każda!

Jak definiuje się program? Skąd bierze się podstawa na każdy dzień?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Podstawą są twoje myśli przed pójściem spać. Chcemy od razu napisać, że myśli są przekazywane nie w momencie, kiedy po prostu kładziesz się i myślisz o czymś, ale kiedy już zasnąłeś, w pierwszej fazie snu i nie masz już kontroli nad swoimi myślami. Biegną swój kurs. W kilka sekund mija cały biały dzień i to jest podstawa.

Jeśli praktykujesz świadome sny, to jesteś władcą swojego jutra, możesz sam napisać program. W świadomym śnie przekreślasz swój stary program. O ile nam wiadomo, każdy, kto kiedykolwiek kontrolował sen, zmienił swoje życie na lepsze w taki czy inny sposób. A ci, którzy często budzą się we śnie, radykalnie się zmienili. Nie do poznania.

Więc o czym myślić przed snem? Istnieją 3 ważne zasady

Istnieje kilka prostych zasad, które sprawią, że Twój nowy dzień będzie bardziej efektywny. Jeśli spróbujesz je wdrożyć przed pójściem spać, od razu poczujesz ich efekt następnego dnia. Twój dzień będzie łatwiejszy, twoja głowa będzie czysta.

1. Spokój

Najważniejszą zasadą jest spokój. Nie musisz niczego doświadczać. Wszystkie emocje muszą być wykluczone. Zarówno pozytywne, jak i negatywne.

2. Brak myśli

Staraj się nie myśleć. Wyłącz wewnętrzną paplaninę i wsłuchaj się w ciszę. Cisza ma swój własny dźwięk, jeśli będziesz często słuchać, usłyszysz ten dźwięk. To jest piękne.

3. Relaks

Kiedy kładziemy się spać, plecy, ręce i nogi są całkowicie zrelaksowane. Możesz to poczuć. Kiedy kładziesz się spać, zrelaksuj się całkowicie. Kiedy jesteś całkowicie zrelaksowany, spróbuj jeszcze bardziej się zrelaksować. Stań się jeszcze bardziej miękki. Potem coraz więcej. Będziesz zaskoczony, gdy zdasz sobie sprawę, jak napięte jest Twoje ciało. Wszyscy zasypiamy bardzo zestresowani. W rezultacie mamy pracowite dni.

W zasadzie to wystarczy.

Pamiętaj, o czym musisz pomyśleć przed snem.

1. Usuń emocje, uczucia.

2. Usuń myśli.

3. Usuń napięcie ciała.

Kiedy wyeliminujesz trzy podstawy, kiedy kontrolujesz swój umysł, ciało i stan przed pójściem spać, sam stajesz się programem. Twój mózg zaczyna pracować dla Ciebie. Rano budzisz się zawsze wypoczęty i pełen energii. A co najważniejsze, czujesz jasność umysłu, którego wcześniej nie czułeś. Odnosi się wrażenie, że mózg pracuje w stu procentach, w życiu wszystko zaczyna się układać.

Główne zdjęcie: umbrella.green