Nasza data urodzenia obdarza nas różnymi cechami: ambicją, emocjami, chęcią uczenia się nowych rzeczy itd. Również nasza data urodzenia wskazuje na poziom szczęścia, można go określić na podstawie cyfry 7 w naszej dacie urodzenia. Jeśli jednak w Twojej dacie urodzenia nie ma żadnej siódemki, tak jak w moim przypadku (04.03.1991), nie oznacza to, że szczęście nie jest po Twojej stronie. Oznacza to, że należy wykonać nieco więcej obliczeń matematycznych i skorzystać z twierdzenia Pitagorasa.

Z datą urodzenia należy wykonać cztery czynności.

  1. Zsumuj wszystkie liczby z Twojej daty urodzenia.

0+4+0+3+1+9+9+1=27

Otrzymasz liczbę od 4 do 48.

  1. Dodaj do siebie cyfry, które otrzymałaś w pierwszym etapie.

2+7=9

Można uzyskać od 1 do 12. Jeśli w pierwszym kroku mamy liczbę jednocyfrową, to po prostu ją dublujemy.

  1. Od liczby otrzymanej w pierwszym etapie odejmij datę urodzin (dzień) pomnożoną przez 2. Jeśli urodziłaś się od 1 do 9, to właśnie to należy pomnożyć przez 2.

27-(4*2)=19

Jeśli w wyniku obliczeń otrzymasz liczbę ujemną, zapisz otrzymaną liczbę bez znaku minus. Można też otrzymać 0.

  1. Dodaj do siebie liczby, które otrzymałaś w trzecim kroku

1+9=10

Jeśli w ostatnim kroku otrzymano liczbę jednocyfrową (lub 0), po prostu ją dublujemy.

Teraz należy wziąć datę (jak w przykładzie 04.03.1991) oraz cztery dodatkowe liczby (jak w przykładzie 27.9.19.10) i policzyć, ile mamy siódemek.

Nie ma siódemek

Dla tych osób życie może być nieco trudniejsze. Nie są przyzwyczajone do siedzenia bezczynnie i czekania na niespodzianki, ale kiedy coś pojawia się w ich życiu, są bardzo wdzięczne. Interesują się wszystkim co niezwykłe i potrafią podchodzić do życia w nietypowy sposób.

Jedna siódemka

Szczęście, powodzenie, nawet w małych rzeczach, jest zawsze obecne w życiu tych ludzi. Ważne jest, aby dostrzegać, prosić i wykorzystywać nadarzające się okazje. Takie osoby stale poszukują czegoś nowego, nietypowego, tajemniczego. Ważne jest, aby czerpali inspirację, a nie tylko pracowali dla pieniędzy.

Dwie siódemki

Szczęśliwi ludzie. Przez życie prowadzi ich przeznaczenie. Los zawsze daje im szanse. Ponieważ jednak istnieje tak wiele szans i możliwości, mogą przestać zwracać na nie uwagę i dlatego uważają siebie za nieudaczników. Przechodzą przez ciernistą drogę rozwoju duchowego.

Trzy siódemki

Z jednej strony są szczęściarzami, z drugiej zaś, jeśli nie dostrzega się szansy w życiu, pojawiają się różne próby. Próby są po to, aby człowiek mógł zastanowić się, powrócić do samego siebie i zacząć odkrywać swój potencjał. Zazwyczaj są w stanie spojrzeć na życie z innej perspektywy.

Cztery lub więcej siódemek

Bardzo bystre, mają wysoką inteligencję. Mają dużo szczęścia, nierealnego szczęścia w życiu. Czasami jednak w ich życiu mogą pojawić się nieprzewidziane sytuacje. Jednak gdy człowiek uświadomi sobie, dlaczego został poddany tej próbie, życie samo go uratuje.

Główne zdjęcie: google.com