Włosy odzwierciedlają wewnętrzny świat kobiety, ale także chwilowe humorki. Dają nam możliwość kontrolowania stosunku innych wobec nas – zwrócić na siebie uwagę lub ukryć nas pod pozorną skromnością. O czym więc informują świat nasze włosy? Jak przy pomocy codziennej stylizacji zmienić swój nastrój, a tym samym opinię otaczających? Napisz w komentarzach czy to działa w też twoim przypadku.

1. Krótkie włosy

foto: dompelenpomyslow.pl

Takie fryzury są stosowane przez energiczne, zabiegane i bardzo niezależne kobiety, które są przyzwyczajone do życia według własnych zasad, bez względu na opinie innych ludzi. Kobiety te są więc dość buntownicze i nie lubią robić czegoś wbrew własnym życzeniom. Stronią się od rzeczy, które ograniczają i narzucają pewne stereotypy.

Właścicielki krótkich fryzur mają dobre poczucie humoru i są bardzo inteligentne.

Asymetryczna fryzura – krótka lub lekko wydłużona – oddaje kobiecie energiczny, żywy charakter. Takie kobiety przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu i strojów oraz uwielbiają flirtować z płcią przeciwną. Krótkie fryzury są symbolem wolności, są praktyczne i nie wymagają dużego poświęcenia.

2. Fryzura na boba

foto: dompelenpomyslow.pl

Takie fryzury wybierają przeważnie osoby niezdecydowane. Fryzura na boba dobrze sprawdza się dla kobiet, które jeszcze nie są pewne co do tego, jakie dokładnie chciałyby mieć cięcie. Jest to rodzaj pewnego kompromisu i taką właśnie jest właścicielka tego typu fryzury. Ona zawsze stara się znaleźć najlepszy kompromis. Nie zawsze decyduje się na to, czego naprawdę pragnie, ale też nie zgadza się na coś zupełnie sprzeczne z jej przekonaniami.

Potrafi się poświęcać, ale do pewnego stopnia. Wybiera drogę pośrednią, która zadowala wszystkich i również ją.

Taka osoba potrafię osiągnąć idealną równowagę pomiędzy karierą a życiem osobistym. Aczkolwiek tak samo, jak w przypadku kobiet z krótką fryzurą, poniekąd mają problemy przez działania, które wcześniej nie zostały przez nią dobrze przemyślane.

3. Włosy do ramion

foto: dompelenpomyslow.pl

Są to osoby zadowolone ze swojego wyglądu i naturalnej kobiecości. Potrafią przyciągać wzroki innych ludzi dzięki swoim pięknym włosom. Kobiety te są bardzo otwarte i komunikatywne, dzięki czemu umieją zrzeszać wokół siebie ludzi. Potrafią szybko poznać nowych przyjaciół i długo przebywać w ciepłych relacjach z nimi.

Zycie zawodowe dla nich to ciekawe wyzwania i różnorodność, przez co ciężko im bywa zatrzymać się na długo na jednym stanowisku, jeśli przewiduje ono ciągłe robienie tego samego. Takie kobiety wszędzie szukają przygód i romantyzmu.

4. Długie włosy

foto: dompelenpomyslow.pl

Właścicielki długich włosów są niezwykle lojalne, i to dotyczy nie tylko partnerów. Jeśli już zaplanują z kimś wejść w związek romantyczny, na pewno będzie to dobrze przemyślana decyzja. Mają one często duże wymagania i potrafią być wybredne. Kiedy wreszcie już się zdecydują, to inwestują w relacje całe swoje serce.

Długa fryzura może również oznaczać, że taka kobieta jest koneserką staroświeckiego klasycyzmu, jeśli chodzi o role kobiety w życiu rodziny. Lubi ona zacisze i przytulność domowego ogniska i z chęcią poświęca czas na jego stworzenie.

Długa fryzura daje poczucie bycia prawdziwą kobietą i wzmacnia oczekiwanie tego, że partner będzie taką kobietę odpowiednio traktował i doceniał na różne sposoby. Takie kobiety cenią sobie romantyzm, który musi im wszędzie towarzyszyć. Pamiętają nawet datę swojej pierwszej randki i w co były ubrane.

Główne zdjęcie: dompelenpomyslow.pl