Trzy rzeczy, które przynoszą szczęście w życiu

Szczęście jest marzeniem każdego człowieka, a realizacja tego marzenia nie jest tak trudna, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Jest kilka rzeczy, które przyciągają pozytywną energię do właściciela i pomagają mu stać się szczęśliwszym.

Każdy przedmiot ma określoną energię. Niektóre przedmioty są wampirami energetycznymi i „wysysają” energię z człowieka, ale są też rzeczy, które mają najwięcej pozytywnej energii i mogą pozytywnie wpływać na swojego właściciela, zwiększać jego energię, przyciągać szczęście i „odpychać” wszystko co jest negatywne.

W domach, w których jest wiele negatywnych elementów, zwiększa się ilość kłótni i konfliktów, dochodzi do zerwania stosunków rodzinnych, a domownicy cierpią z powodu niepowodzenia w życiu prywatnym. Niebezpieczne mogą być przedmioty znalezione na ulicy, stare antyki, a nawet niektóre rośliny.

Niewiele jest rzeczy, które mogą przynieść szczęście w życiu, ale po długich badaniach różnych przedmiotów powstała lista rzeczy, które mają najkorzystniejszą energię dla człowieka.

Wełna i ubrania z wełny.

Wełna od dawna jest uważana, że niesie pozytywną energię. Nasi przodkowie wiedzieli o jej właściwościach leczniczych i ochronnych, więc wykorzystywali ją do tworzenia amuletów. Wełniana nić zawiązana na nadgarstku od dawna uważana była za najpotężniejszy talizman. Wełna to jeden z najpopularniejszych materiałów, wełniane ubrania nigdy nie wychodzą z mody. Zakładając coś z wełny, możesz zwiększyć swoje szanse na sukces. Jedynym problemem jest to, że nie każdy może nosić wełniane ubrania: u osób o wrażliwej skórze mogą one powodować duży dyskomfort.

Rzeczy w kolorze czerwonym.

Jest to jeden z najpotężniejszych pod względem energii kolorów, co zauważono już od czasów związanych z nauczaniem feng shui. Może odpychać zazdrość, negatywną energię i rzucony urok. Czerwony natomiast przyciąga wszystko co jest pozytywne. Czerwone rzeczy przyciągają pozytywną energię i kierują ją do wzmocnienia biopola swojego właściciela, pomagając mu w rozwoju. Uważa się również, że czerwony jest najlepszym kolorem dla znalezienia szczęścia w życiu prywatnym, ponieważ zwiększa energię seksualną i ułatwia nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi. Oczywiście nie każdy element czerwieni będzie miał taki efekt: musi być dobrany do energii danej osoby.

Rzeczy z miejsc mocy.

Szczęście i powodzenie przyciągają rzeczy zabrane z tak zwanych miejsc mocy - czyli obiektów kulturowych lub przyrodniczych, które mają swoją wielką historię, a co za tym idzie - przypływ pozytywnej energii. Rzecz „ładowana” w takich miejscach, lub z nich zabierana, pochłania potężną energię, którą następnie dzieli się ze swoim właścicielem. Nie można pozbyć się rzeczy, którą się zabrało ze sobą, nie można też przywrócić jej do miejsca, w którym została znaleziona.

Oczywiście nie każdy ma możliwość odwiedzenia miejsc mocy i zabrania stamtąd talizmanu szczęścia. Nie każdy też ma możliwość wybrania czerwonej lub wełnianej rzeczy, która spełniałaby wszystkie wymagania i rzeczywiście przyciągała pozytywną energię. Jest jednak rzecz, która łączy wszystkie powyższe cechy, która przyniesie szczęście absolutnie każdemu - czerwona nitka z Ziemi Świętej.

Uniwersalny talizman, który pasuje do każdego

Czerwona nitka łączy w sobie wszystkie właściwości powyższych przedmiotów: jest wykonana z wełny i pochodzi z jednego z najsłynniejszych miejsc mocy w Ziemi Świętej. Dlatego nie ma drugiego tak potężnego talizmanu, który może wpływać na absolutnie wszystkie sfery życia swojego właściciela i stopniowo prowadzić go do szczęścia.

Czerwoną nitkę nosi wielu znanych ludzi sukcesu.

Jak działa czerwona nitka? Łączy w sobie cechy wszystkich wymienionych wyżej rzeczy:

  • chroni osobę przed negatywnymi wpływami;

  • przyciąga szczęście i pozytywne sytuacje;

  • pomaga w rozwoju osobistym i zawodowym;

  • pomaga wybrać najbardziej obiecujące opcje spośród wielu możliwości;

  • przyciąga bogactwo do danej osoby;

  • pomaga odnaleźć szczęście osobiste, pozbyć się problemów związanych z rodziną lub znaleźć miłość;

  • chroni przed problemami związanymi ze zdrowiem.

Nie odkładaj szczęścia na później - już dziś możesz zrobić krok w kierunku szczęśliwego i udanego życia. Z takim pomocnikiem jak czerwona nitka, znajdziesz najkrótszą drogę do swoich marzeń. Niech szczęście towarzyszy Tobie w każdym przedsięwzięciu.

Główne zdjęcie: turba-urba.org