Aby być podobną do kogoś, zwłaszcza do znanej osoby, wiele dziewczyn podejmuje wiele starań. Przy czym to dotyczy zachowań w społeczeństwie, hobby, fryzur, makijażu i ubrań. Jednak, niezależnie od tego, jak bardzo się starasz, bycie taką samą jest niezwykle trudne, ponieważ każdy człowiek jest osobowością. Dotyczy to również bliźniąt, których rodzice od dziecka starają się ubierać tak samo. Ciekawe byłoby dowiedzieć się, jak dziś wyglądają trojaczki, które urodziły się w 1987 roku.

foto: storyfox

25 kwietnia 1987 roku w Dublinie urodziły się trojaczki, które były całkowicie identyczne (bliźniaki jednojajowe). Dziewczynki otrzymały imiona Nicola, Laura i Alison. Jak wiadomo, bliźniaki są często mylone, ale te trzy siostry były tak bardzo podobne, że nawet mama i tata nie mogli odróżnić jednej od drugiej. Dorastając, siostry zamieniły się w prawdziwe piękności, więc od dziecka dostawały liczne propozycje spróbowania swoich sił w branży modelingowej. Rodzice dziewczynek podjęli stanowczą decyzję, że ich dzieci powinny mieć prawdziwe dzieciństwo, że zdążą zbudować karierę. Jednak w wieku 16 lat dziewczyny zostały modelkami.

foto: storyfox

Kariera

Dziś siostry Crimmins są prawdziwymi gwiazdami w swoim rodzinnym mieście. Ciągle uczestniczą w pokazach mody. Blondynki o niesamowitej urodzie często trafiają na okładki magazynów. Oczywiście przynosi to dziewczynom popularność i całkiem niezłe dochody, ale narzuca też pewnego rodzaju ograniczenie, bo ich głównym akcentem nie jest uroda, ale ich zdumiewające podobieństwo.

foto: storyfox

Życie

Podobieństwo Alison, Laury i Nicoli, stworzone przez samą naturę, sprawiło, że życie dziewczyn wygląda tak samo. Każdy dzień zaczynają od tego, że biegają, potem wspólne śniadanie, następnie idą na siłownię, gdzie wykonują te same ćwiczenia pod okiem tego samego trenera.

Dziewczyny chodzą do tego samego salonu kosmetycznego i stylistki, dzięki czemu w żaden sposób nie tracą swojego głównego atutu - podobieństwa. Wszystkie trzy dziewczyny mają 180 cm wzrostu, ważą 54 kg, mają taki sam rozmiar talii i biustu. Oczywiście dziewczyny używają tych samych kosmetyków i perfum oraz noszą te same ubrania. Są ze sobą w stałym kontakcie, nawet gdy nie przebywają razem.

foto: storyfox

Jeśli jedna z dziewczyn postanowi nie przechodzić na dietę, pozostałe dwie siostry zrobią to samo. Wszystkie zakupy robią w tych samych miejscach, łącznie z jedzeniem i ubraniami. Wybierają też te same restauracje. Jedyną różnicą są ich relacje osobiste, które w przypadku każdej siostry są inne. Zarówno Alison, jak i Nicola nie oddały jeszcze nikomu swojego serca, natomiast Laura od dawna jest w związku.

Jak przyznają same siostry, sposób życia, który prowadzą, nie jest dla nich uciążliwy. Lubią spędzać razem czas, ponieważ są najbliższymi sobie ludźmi. Uwielbiają też, gdy inni zwracają na nie uwagę, bo nie każdego dnia można spotkać tak bardzo pięknych i podobnych do siebie kobiet.

Główne zdjęcie: storyfox