Wszystko w życiu nie jest dziełem przypadku! Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie z osobą, absurdalna sytuacja, czy też wybór nowego zwierzaka, np. kota. Zdaniem ezoteryków to koty pojawiają się w życiu człowieka z określoną postawą.

Koty to wyjątkowe stworzenia. Mogą zobaczyć inny świat. Potrafią intuicyjnie wyczuć człowieka. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób. W czasach starożytnych poświęcano tym zwierzętom więcej uwagi niż innym. Niektórzy uważali ich za posłańców diabła, podczas gdy inni traktowali ich jak boskie zwierzęta.

Co mówi kolor kota?

Każdy kot ma swój indywidualny kolor, który wpływa na los człowieka.

Czarne koty

Wiele osób stara się omijać czarnych kotów, wierząc, że przynoszą nieszczęście. To wcale nie jest prawdą! Spotykając czarnego kota na ulicy, możesz być spokojny, że nic złego się nie stanie. Chyba że, oczywiście, życzysz źle jego właścicielowi.

Od czasów starożytnych czarne koty były uważane za towarzyszy czarownic i czarowników. Ponieważ ci ludzie często słyszeli w swoim kierunku różne przekleństwa. Właśnie czarny kot chroni przed nimi swojego właściciela. Ich energia jest tak potężna, że poradzi sobie nawet ze spiskiem.

Ponadto te koty przekazują swoje umiejętności właścicielowi, aby człowiek wiedział, jak unikać kłopotów.

Rude koty

Te koty swoim kolorem przypominają słońce. I to nie bez powodu! Mają w sobie energię słońca, dlatego przynoszą do domu promienie słońca. To oznacza szczęście i dobrobyt.

Szare koty

Jeśli w domu zawsze dochodzi do kłótni między członkami rodziny, a może rodzina jest nawet na skraju rozwodu - biegnij za szarym kotem! Pomimo swojego „zwyczajnego” umaszczenia, te koty pełnią misję kupidyna. Dzięki swojej energii pomagają ludziom się uspokoić i na nowo nauczyć się żyć w harmonii.

Białe koty

Każdy wie, że koty potrafią leczyć ludzi, ale nie każdy wie, że głównymi lekarzami są białe koty. Mają potężną energię, która pozwala właścicielowi nie chorować. Jeśli biały kot położy się na człowieku, nie należy go odpędzać, ponieważ w tym czasie otrzymujesz od niego duży przepływ energii.

Umaszczenie point

To jest odcień szarego z jasnoniebieskim. Często występuje u kotów syjamskich. Są one powszechnie uważane za złośliwe koty, ale ich misja jest dość ważna. Właściciel takiego kota będzie żył długo i będzie rzadko chorować. Ponadto takie koty pomagają osiągnąć wyznaczone cele w życiu.

Koty trójkolorowe

Wszyscy wiedzą, że takie koty są nosicielami szczęścia. Dlatego wraz z pojawieniem się takiego zwierzaka do domu przychodzi szczęście, miłość, bogactwo i zdrowie. Kolor ten łączy w sobie energię kilku kotów naraz.

Główne zdjęcie: leafclover.land