Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że wszystkie nasze życzenia się spełniają? Tak, tak, WSZYSTKIE życzenia się spełniają. Co innego, że wielu z nas nie formułuje poprawnie swoich życzeń lub w ogóle niczego nie pragnie.

Rozumiem, że Twoją reakcją na to stwierdzenie jest natychmiastowy argument. „To nieprawda, nie myślałem o wypadku, chorobie, ani o tym, że w ogóle będą jakieś problemy. Zawsze marzyłem o szczęściu, zdrowiu, dobrobycie...”

W tym świecie, czy chcemy w to wierzyć, czy nie, wszystko żyje. Nasze myśli też są żywe. Wszechświat rejestruje nasze myśli jako impulsy energetyczne i je realizuje. Wszechświat spełnia nasze pragnienia, a my „karmimy” go naszą miłością. Istnieje wzajemna wymiana, a jeśli jeden z łańcuchów się rozpada, to drugi też się rozpada. Chodzi o to, że Wszechświat nie rozumie „tak” czy „nie”. Nie istnieją emocjonalne pojęcia „pozytywne” lub „negatywne”, „strach” lub „radość”. Wszystko zależy od tego, ile energii włożymy w naszą myśl. Często zdarza się, że pomyślimy o czymś i się przestraszymy. Strach był tak silny i stworzył tak silny wybuch naszej energii, że choć myśl pojawiła się w naszej głowie tylko na sekundę, wszechświat usłyszał ją jako rozkaz, którego nie sposób nie wykonać.

Zastanów się nad sposobem myślenia. Na przykład, często myślisz w ten sposób...

„To ciężki okres, trudno jest znaleźć dobrą pracę, trudno jest zaoszczędzić na mieszkanie i w ogóle nie da się kupić mieszkania”. Potem narzekasz na swoje nieszczęśliwe życie. Obwiniasz męża, żonę, krewnych - wszystko wokół jest złe i nie takie, jak byśmy chcieli.

Wszechświat zrobi dla ciebie to, co zamówiłeś, czyli „ciężki okres”, „problemy ze znalezieniem dobrej pracy”, „problem by zaoszczędzić na mieszkanie”, „brak możliwości kupienia mieszkania”, przesunie bliżej ciebie „krewnych i małżonków, którzy wszystko robią źle” i zaproponuje „życie, które nie jest zbyt udane” ze spełnieniem twoich pragnień za pomocą siły myśli.

Tworzysz więc swój własny plan, według którego będziesz żyć.

Co powinniśmy zrobić, aby zmienić swoje życie na lepsze?

W zmianie często przeszkadza nam słowo „jeśli”, które żyje w naszej przeszłości, teraźniejszości i które zabieramy do naszej przyszłości...

Przestań! Wyobraź sobie, że „jeśli” nigdy nie było w Twoim życiu.

Odpowiedz sobie szczerze na pytania:

Czego tak naprawdę pragniesz?

Co sprawi, że będziesz żył w harmonii i szczęściu?

Gdybyś miał magiczną różdżkę, co byś zrobił dla siebie?

Wyobraź sobie swoją nową szczęśliwą przyszłość.

Jakie są twoje marzenia?

Co chciałbyś otrzymać za rok?

Pamiętaj, że Wszechświat spełnia nasze życzenia w zamian za miłość, którą masz w swojej duszy. Nieważne do kogo - do natury, żywych istot, pracy, urządzeń. Im więcej masz w sobie miłości, tym szybciej spełnią się rzeczy, o których myślisz.

Teraz pozwól sobie na marzenia. Myśl o wszystkim tak, jakby twoje życzenia JUŻ SIĘ SPEŁNIŁY. Podziękuj swojemu przeznaczeniu, ono uczyniło cię takim, jakim jesteś teraz. Podziękuj Wszechświatowi za spełnienie Twoich życzeń, podziękuj BOGU za stworzenie tak magicznego świata, podziękuj mamie i tacie za to, że pozwolili Ci się urodzić na tym świecie i podziękuj sobie za to, że się urodziłeś i jesteś. Jeśli nie masz kogo kochać i komu dziękować (zdarza się to, gdy ludzie mają zbyt ciężkie życie i nie wierzą w Boga, diabła, ludzi czy siebie) - to podnieś kamyk na drodze i dziękuj mu codziennie. Niech kamyk otrzyma od Ciebie wdzięczność i miłość, najważniejsze, aby zdolność do kochania wróciła do Twojego serca. Jeśli to świat nie zasługuje na miłość, kochaj kamień.

Autobus przyjeżdża na przystanek punktualnie - podziękuj kamykowi, ktoś się uśmiecha, pogłaszcz kamyk.

Naucz się myśleć pozytywnie.

Weźmy przykład z marketerów, którzy zawczasu piszą pozytywny scenariusz dla firmy. Jeżeli zaś cała firma wierzy w ten plan, sukces jest zapewniony. To działa! Pomyśl o nowym życiu dla siebie, w którym nie ma miejsca na smutek i żal.

Pamiętaj, że jesteś magikiem, wszystko zależy od Twojego nastawienia. Jesteś odpowiedzialny za swoje życie, za siebie i masz wystarczająco dużo siły, aby zmienić swoje życie na lepsze.

Główne zdjęcie: all4soul.com