Bycie samotną matką jest wystarczająco trudne, a ponowne znalezienie miłości jeszcze trudniejsze. Jednak tej samotnej matce przydarzyła się całkiem ciekawa historia.

Cassandra Reschar i Grant Tribbett poznali się przez media społecznościowe i spotykali się od dziewięciu miesięcy. Mężczyzna od początku wiedział, że Cassandra jest samotną matką.

foto: lime.energy

„Szczerze mówiąc, była to jedna z wielu cech, które poruszyły moje serce” - powiedział w wywiadzie mężczyzna.

Poprosił ukochaną, wraz z jej 5-letnią córką Adrianą, o wystrojenie się na wspólne śniadanie w jednej z restauracji Cracker Barrel. Cassandra uznała, że to jest dziwne, ponieważ zawsze ładnie się ubierały.

foto: lime.energy

foto: lime.energy

„Razem z córeczką wystroiłyśmy się, a on zabrał nas do restauracji” - napisała 26-latka. „Czułam się trochę niezręcznie z powodu tej konieczności wystrojenia się i zaczęłam się denerwować”.

foto: lime.energy

Po restauracji Grant zabrał ich do rezerwatu przyrody i zaprowadził w bardzo piękne miejsce z drewnianym mostem. Wtedy chłopak uklęknął na jedno kolano i się oświadczył. Oczywiście Cassandra powiedziała tak!

Jednak to, co jej ukochany zrobił potem, zaskoczyło ją jeszcze bardziej.

foto: lime.energy

„Grant odwrócił się, by zapytać córkę” - wspomina dziewczyna. „Zapytał Adrianę, czy może zostać jej ojcem i obiecał, że będzie się nią opiekował i kochał przez całe życie”.

foto: lime.energy

Adriana odpowiedziała: „Dziękuję”, ale najwyraźniej mężczyzna oczekiwał odpowiedzi „tak” lub „nie”. Adriana natychmiast odpowiedziała: „Tak, w końcu będę miała tatę!”.

Mężczyzna podarował matce pierścionek, a córce naszyjnik. Według Tribbetta, bardzo mu zależało, aby to zrobić jako wyraz obietnicy, że zawsze będzie dbał o Adrianę.

foto: lime.energy

W każdej historii jest zawsze szczęśliwe zakończenie. Trzeba tylko wierzyć, że wszystko będzie dobrze i że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas i miejsce. Mimo trudności i negatywu w tym świecie, trzeba wierzyć w dobre rzeczy!

Główne zdjęcie: lime.energy