Użytkowniczka mediów społecznościowych podzieliła się na swoim profilu zabawną historią.

Moja babcia była zawsze niezwykle popularna wśród mężczyzn i znajdowała się w centrum uwagi, gdziekolwiek się pojawiała. Nigdy nie przestawała flirtować z otaczającymi ją ludźmi, nawet gdy miała już ponad 90 lat. Tak jakby była najpiękniejszą i najważniejszą osobą na świecie. Babcia naprawdę była najpiękniejszą kobietą, jaką znałam, i zawsze wyglądała młodo i atrakcyjnie.

Pewnego dnia postanowiłam zapytać babcię, jaki jest sekret jej młodości i oto, co mi powiedziała.

Oto 12 wskazówek, jak wyglądać młodo i atrakcyjnie przez cały czas.

Zwróć uwagę na swoją sylwetkę. Moja babcia zawsze kontrolowała to, co jadła i codziennie ćwiczyła.

Nie spędzaj czasu z ludźmi, którzy nie robią nic poza narzekaniem na swój wiek. Sprawią, że poczujesz się stara. Zamiast tego otaczaj się ludźmi, którzy czują się młodo. Moja babcia niestrudzenie przestrzegała tej zasady i przebywała w towarzystwie wyłącznie pozytywnych ludzi.

Ćwicz codziennie, bez względu na to, jak bardzo jesteś zmęczona. To sprawi, że zapomnisz o zmęczeniu i będziesz miała mnóstwo energii do realizacji swoich planów i marzeń. Babcia grała w golfa, pływała, tańczyła i chodziła na spacer prawie codziennie.

Podróżuj jak najwięcej, jak tylko możesz. Odkrywaj świat i sprawdzaj, jak żyją ludzie w różnych krajach. Sprawi, że Twoje życie będzie ciekawe, dzięki czemu zapomnisz o swoim wieku. W wieku 90 lat moja babcia co chwilę podróżowała za granicę do fantastycznych i egzotycznych miejsc.

Poświęć czas na zaplanowanie wolnego czasu i swojej przyszłości - to pozwoli Ci się rozwijać. Moja babcia zawsze miała jakieś plany i cele, które zamierzała osiągnąć i zawsze miała mi co opowiadać.

Pozwól sobie na ekstrawagancję raz na jakiś czas. Zjedz kolację w drogiej restauracji, zamów przepyszny deser lub załóż coś seksownego. Nawet jeśli zdarzy się to kilka razy w roku, sprawi, że poczujesz się szczęśliwa i młoda. Moja babcia codziennie rozpieszczała siebie kawałkiem gorzkiej czekolady i czasami zakładała sweter z głębokim dekoltem.

Jedz, pij i mów co tylko zechcesz, ale w rozsądnych granicach. Wypicie kieliszka martini nie sprawiało, że babcia czuła się pijana, ale sprawiało, że zaczynała tańczyć.

Flirtuj z otaczającym Cię światem - nie tylko z mężczyznami czy kobietami. Dzięki temu poczujesz się młodo, swobodnie, a także sprawisz, że każdego dnia będziesz chciała wstać z łóżka. Moja babcia uwielbiała flirtować z mężczyznami w mundurach i jestem pewna, że gdyby jeszcze żyła, flirtowałaby z moim chłopakiem! Zainspirowałaby się również do zakupu nowych butów.

Otaczaj się aktywnymi, inteligentnymi, zabawnymi i ciekawymi ludźmi, z którymi lubisz spędzać czas. Kiedyś zobaczyłam moją babcię rozmawiającą z wąsatym mężczyzną, który mówił jej coś po włosku i cały czas się do niej uśmiechał.

Bądź spontaniczna. Kiedy robisz coś nietypowego i niespodziewanego, to sprawia, że czujesz się pełna życia i młoda. Wielokrotnie babcia informowała nas o swoich wyjazdach i wycieczkach na plażę, wychodząc już z domu.

Nigdy nie należy się nad sobą użalać. To zwykła strata czasu, która dodatkowo jest niesamowicie irytująca dla ludzi wokół ciebie. Przez całe swoje życie ani razu nie słyszałam, żeby moja babcia na coś narzekała.

Poświęć czas na swój wygląd - to pozwoli Ci uniknąć depresji. Moja babcia co tydzień chodziła do fryzjera. Jej włosy były zawsze starannie uczesane.

Stosując się do tych prostych wskazówek, możesz zawsze czuć się młodo, zdrowo i atrakcyjnie.

Główne zdjęcie: kakao.im