Z tego powodu przestanie cię szanować...

Kochanie innej osoby nie jest zabronione, lecz poświęcanie się dla ukochanej osoby tylko w wyjątkowych sytuacjach!

Nigdy, pod żadnym pozorem, nie powinnaś robić tych rzeczy dla mężczyzny. Zwłaszcza jeśli twoim planem jest zostać z nim na długo i być nieskończenie szczęśliwą.

Nigdy nie pomagaj mu finansowo

Jeśli nie ma pieniędzy, czyli ma problemy z pracą, to pamiętaj: zawsze można znaleźć pracę, a jeśli mężczyzna chce nie tylko być spełniony, ale i wyżywić rodzinę, to zanim stanie się sławny na całym świecie, może pracować jako pracownik fizyczny. Kłopot w tym, że jeśli wyrobisz sobie nawyk dawania ukochanemu dużych kwot, to prędzej czy później skończy się to tragedią - będziesz musiała znaleźć drugą, a potem trzecią pracę i uwierz mi, w twoim życiu nie będzie więcej miłości.

Nigdy nie dawaj drogich prezentów

Po pierwsze, próba zdobycia mężczyzny za pomocą pieniędzy raczej się nie uda, jeśli jest on prawdziwym mężczyzną - wręcz przeciwnie, możesz go tylko zrazić drogimi prezentami, zwłaszcza jeśli nie stać go na ten luksus. Po drugie, jeśli trafisz na człowieka bez skrupułów, miłość może zamienić się w wykorzystywanie.

Nawet nie myśl o litowaniu się nad nim

Problem w tym, że w przeciwieństwie do pięknej połowy ludzkości, mężczyzna ze względu na litość w stosunku do siebie nie odczuwa miłości. Czyli, najprościej mówiąc, będzie Tobie narzekał na życie, a także marudził, jęczał - tylko Tobie, a z innymi będzie spacerować i brać ślub. Nasz problem polega na tym, że zawsze wyobrażamy sobie, że narzekanie jest oznaką poważnego związku, ponieważ pomagasz mu, nieszczęśliwemu i samotnemu, wyciągając z otchłani rozpaczy. Przypomnij sobie słynną Małą Syrenkę - uratowała księcia, ale on ożenił się z kimś innym!

Nigdy nie mów do niego „A nie mówiłam?”

Nawet jeśli masz rację. Nawet jeśli ostrzegałaś go i mówiłaś jak ma postąpić, a on zrobił inaczej. Nie ma nic bardziej prowokującego niż stwierdzenie „a nie mówiłam”. Po pierwsze, byłaś mądrzejsza od niego, a po drugie, wytknęłaś mu to. Bardzo nietaktowne! Możesz być pewna, że twój ukochany się obrazi, co więcej, prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości wypomni ci swój żenujący błąd.

Nie rezygnuj z życia osobistego i kariery zawodowej

Gospodyni domowa obciążona różnymi rzeczami - balonami, ręcznikami, śpioszkami i wszelkimi problemami związanymi z domem - to z pewnością dobra rzecz, ale niestety im bardziej poświęcamy się naszym mężczyznom, dzieciom i obowiązkom domowym, tym szybciej nasz ukochany traci nami zainteresowanie.

Wyjście za mąż nie oznacza, że musisz zrezygnować z przyjaciół, pracy i wszystkich innych rzeczy, które sprawiają ci przyjemność. Wręcz przeciwnie, im bardziej urozmaicone i pełne jest twoje życie poza rodziną, tym bardziej twój ukochany będzie się do ciebie przyciągać. Nie zapominaj, że we wszystkim trzeba zachować umiar.

...i nie myśl o zmianie wyglądu dla niego

Jeśli Twój partner preferuje szczupłe dziewczyny, a Ty masz Rubensowskie kształty, to dlaczego nie doradzić mężczyźnie, by znalazł swój ideał, zamiast próbować dopasować Cię do niebywałych parametrów. W każdym razie, twój mężczyzna musi zaakceptować cię za to, kim jesteś (w granicach rozsądku, oczywiście), w przeciwnym razie po prostu nie jest odpowiedni dla ciebie - niestety, jest ich znacznie więcej, niż byśmy chciały.

Główne zdjęcie: lavender.land